Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a kollégám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a kollégám, kerül?

Figyelt kérdés

Irodistaként dolgozom és nagyon jóban vagyok a kollégáimmal. Alapból közvetlen, barátságos természet vagyok, a férfi kollégáim is sokszor poénkodnak velem, szinte minden nap megdicsérnek, hogy milyen csinos vagyok és kedves (persze sose gőgösködök, teljesen normálisan viselkedek). Viszont van egy kollégám, akiről úgy érzem, mintha kerülne. Bevallom, egy kicsit tetszik is nekem, így a sors iróniája, hogy pont ő az akivel nem tudok fesztelenül beszélgetni. Másokkal ha összefutok a folyosón, akkor legalább annyit beszélünk, hogy hogy telik a napja, minden oké-e. Ő meg némán elmegy mellettem, mondhatni rám se néz.

De a legfurcsább az volt, amikor múlt héten egy céges buliban voltunk, nagyon jó volt a hangulat, táncoltunk, stb. Amikor vissza akartam menni a táskámhoz, láttam, hogy épp annál az asztalnál ül még pár kollégámmal. Én "viccből" végigsimítottam a kezem a vállán, hogy oda tudjak férni a táskámhoz, majd oda ültem ő és egy másik kollégám közé. Épp koccintottak, így bevontak engem is, majd az említett kollégám felállt és elsietett cigizni. Mindez persze nagyon gyorsan történt.

És nem értem, hogy miért csinálja ezt. Kerül engem vagy mi?


2017. dec. 21. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet. Ahogy az is, hogy vonzódik hozzád, csak baromi gátlásos, ezért "menekül a közeledből".
2017. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet érzi, hogy tetszik neked és kellemetlen neki, mert nem akar semmit és megbántani sem akar, inkább elkerül.
2017. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem kerül, csak nem foglalkozik veled. De mivel közeleg karácsony, hát tessék: Fülig szerelmes beléd, de nem mer megszólítani. Rajtad kívül az egész iroda tudja ezt, ezért sietett el a másik cigizni, hátha végre megtörik a jég kettőtök között.
2017. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Lehet pukiszagod van vagy budi a szad
2017. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért furcsa, mert tényleg senki más nem csinálja ezt a "kerülést", csak ő. Én próbálom leplezni, hogy tetszik, ugyan úgy viselkedek/viselkednék vele, mint bárki mással.


Olyan is volt már, az irodámnál beszélgettek egy másik kollégával, aztán azt beszélték, hogy mennek kávézni. De még előtte így random megkérdezte a másik kolléga, hogy nincs-e kedvem kávézni nekem is. Mondtam, persze, megyek. El is indultunk, de a kollégám aki tetszik lemaradt, vagyis hát ott maradt. Ezt se tudtam hova tenni. Pedig a kávézás aztán tök mindennapos. Gondolkoztam, hogy utána szólok, de inkább annyiban hagytam, csak zavarba jöttem volna meg lehet félreértette volna, így inkább ráhagytam.


Még ha nem is lesz ebből semmi, engem akkor is zavar ez a "kerülése".

2017. dec. 21. 15:27
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

3-as: nem a kollégája sietett el, hanem ő. Legalább értelmezd a kérdést, mielőtt válaszolsz, mert szerintem ez pont egy elég lényeges rész volt.

A kérdéshez: kétesélyes a dolog, vagy tetszel neki, de úgy érzi nincs esélye, ezért kerül (velem is volt már ilyen), vagy pont nem érdekled, esetleg még nyomulósnak is tart és sok vagy neki, azért. Hozzáteszem az utolsó verzióhoz, hogy az sem mindenkinek szimpatikus, ha a másik túl közvetlen típus, az is lehet irritáló egy tartózkodóbb ember számára (te pedig lehet a "túl sok" kategóriába tartozol a leírásod alapján).

2017. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Az is lehet, hogy igazából ő az időutazó fiad, és látja, hogy tetszel neki, és csak rövidre akarja zárni a dolgot.

De az utolsó válaszban is lehet valami, ha esetleg mégsem ez a helyzet.

2017. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Találkoztam már félénk emberrel, de ő sem került... a férfiak nem játszmáznak így, még ha úgymond idegesek, akkor sem. Én nem látnék bele sokat a helyedben.
2017. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Beléd van zúgva, de nem mer kezdeményezni. Miért nem írsz rá valamilyen semleges ürüggyel?
2017. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor viselkedek így, ha nem bírom a fejét valakinek. Ha valakit egyszerűen nem bírok, nem szimpi a stílusa, vagy hasonlók. Van úgy, hogy semmi bajom az illetővel, csak egyszerűen túl harsány, vagy hülyeségeket beszél.

Én egy csendes típus vagyok.


Azt nem mondom, hogy a te kollégád is emiatt kerül, csak ez is egy lehetőség.


Arra nem gondoltál, hogy egyszerűen megkérdezd tőle?

2017. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!