Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csalódott, bizalmatlan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott, bizalmatlan férfit hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan velem bizalmatlan (sőt, úgy látom, hogy engem egyre inkább beenged a kis világába), hanem általában az emberekkel. Nem nagyon közeledik senkihez, és ha valakinek csak egyetlen megjegyzése is nem tetszik neki, akkor azonnal még inkább bezárkózik és nem foglalkozik vele többet. A szavaiból azt vettem ki, hogy volt valami kapcsolata, ami miatt ilyen bizalmatlan lett. Szerintetek hogy kellene viszonyulnom hozzá? Megnyílhat nekem idővel? Azt sem tudom, mennyire merjem kérdezgetni, mennyire érezné tolakodásnak, vagy épp érdeklődésnek...
2017. dec. 22. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Sehogyse kezeld. Menekülj. Minden hülyeségét rá fogja kenni a csalódottságára. Te meg majd szépen elnézed az egyre durvább dolgait, mert hát szegény sérült, és csak Te vagy neki és nem hagyhatod el. Vagy ha ragaszkodsz hozzá, mert annyira izgalmas, akkor ne csinálj semmi extrát. Viselkedj vele úgy, mintha egy normális pasi lenne. Mindenkit érnek sérelmek, de nem nyalogathatjuk örökké a sebeinket.
2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy ideig türelemmel, utána egyszer elmondanám, hogy értem, hogy csalódás érte, de az önsajnálattal és begubózással soha semmire nem fog jutni, megfosztja magát is a boldogságtól plusz más idejével is szórakozik. Szépen is nézne ki a világ, ha egy csalódás után mindenki remetének vonulna. Sajnálnám is, de az a baj, hogy olyan emberrel nem tudok mit kezdeni, aki úgy reagál, hogy nyalogatja a sebeit meg mindenki más a rossz, csak ő a helikopter.
2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Türelemmel és szeretettel.

Én nem biztam a férfiakban(több is eljátszotta velem, hogy kb a semmiből dobott)

A pasim nem ilyen férfi, ezt idővel bizonyította, nagyon szeret.

És már tudom, hogy ő sose tenne velem ilyet. Ha szét is megyünk, akkor az nem így fog kinézni. De vele teljesen jól együtt tudunk működni, közösen alkotni.

Ami nekem segített az idő, türelem és szeretet. Viszont ha elkezd veled hisztizni, zsarolni, stb, akkor szólj rá. Ha nem lehet vele kommunikálni, az rossz.

2017. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szeretettel, törődéssel és sok sok öleléssel.
2017. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 de ez nem az alap lenne egy kapcsolatban?
2017. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

1) nagyon sok türelemmel, megértéssel, szeretettel, gondoskodással, öleléssel és tisztelettel


2) ha ezekkel visszaél, akkor menekülj

2017. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő akarja-e, hogy közelebb állj hozzá? Ha ennyire nem tudsz még róla dolgokat, nem kéne erőltetni. Hány éves?
2017. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Sehogyan, tudod ezek a "férfiak" nullák pl. konfliktuskezelésből, mert minden támadásnak vesznek és "bezárkózás" címén telibeszarják, és lépéseket SEM tezsnek a probléma megbeszélésére, pl.


Exem ugyanilyen "férfi" volt... soha a büdös életben nem kezdek hasonló mentalitású emberrel, mert az nem poén, hogy én teszek a kapcsolatba, keresem a megoldást a problémákra, ő totálisan elzárkózik, mindent támadásnak vesz, majd szakításkor elmond minden szmétnek.


28n

2017. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Hölgyek! Valami anyai ősztön vagy mi az oka annak , hogy kb minden 5.ittani nő lelki gondokkal küzdő pasival kezd?

Nem tűnnek nagyon férfiasnak. Vagy ti is sérűltetek előző kapcsolatotokban ? Mondjuk ki egy nőnek elnézhetőbb ha érzékeny de egy bizonyos szint fölött menekülök.

Kérdező edd meg majd amit főztél. A pasid ki fog virulni meletted. Te kibontod "kikezeled" aztán aut gondolja majd szebb is jobb is akad nálad....Sajtos tapasztalat az ilyen "problémás" lányoknál. Eleinte csak őszinteség szeretet MEGÉRTÉS KELL NEKI, aztán jönnek a további vágyak.

2017. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Flörtölgess vele, aztán smárolj más férfival, de úgy hogy ő is lássa, rombold le az önértékelését.

Véletlenül se türelemmel és kedves közeledéssel.

2017. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!