Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizalmatlan lett a baátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan lett a baátom, mit csibáljak vele?

Figyelt kérdés

Felújitjuk a szobámat, amibe ő is beszált, imádom érte negyon, mert rengeteg ötlettel és munkával beszállt, de egy ideje rossz passzban vagyok, mert elcsúszott a dolog, nem tudom neki megmagyarázni vesszekedés nélkül, hogy miért vagyok ilyen fusztrált. Egésznap megy a pakolászás, fúrás-faragás, és egy csöpppet már idegesit, hogy nem tudok vele elmenni kikapcsolódni, viszont ő meg a fejébe vette, hogy csak arra kellek neki, hogy segitsen megcsinálni a szobát, és utána biztos ki fogom dobni.

Hiába mondogatom (a lehetőségekhez mérten kifejezem, hogy szeretem, ez neki valamiért nem elég.

Mivel tudnám kicsit helyrerázni magunkat? (okot nem adtam rá eddig soha, hogy ennyire bizalmatlan legyen velem)



2014. jún. 9. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, ha ennyi stressztől már így megváltoztok. Menjetek el otthonról egy hétvégre valahvá pihenni
2014. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak az a gond, hogy így az építkezés mellett 25e-m van csak szabad felhasználásra...
2014. jún. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!