Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek alakul a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alakul a szerelem a részéről?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizgatunk egy pasival , aki imádnivaló. Rengeteg programunk volt már eddig is. Szeretek vele lenni , és ő is folyamatosan velem lenne , illetve egész nap írogat nekem. A szex is nagyon jó (bár egy kicsit talán kevés). Szóval azzal sem lehet vádolni ,hogy csak azt akarja :D. Viszont elég sokat beszél az exéről. Néha eszébe jut , illetve a csajszi sokszor hívogatja. A lányról annyit kell tudni, hogy megcsalta őt , és azóta őrült módjára vissza akar térni hozzá, de ő folyamatosan lerázza. Szerintetek kedvel engem? Az exére nem vagyok féltékeny, mert inkább az lenne baj, ha eltitkolná ,hogy beszélnek.
2017. dec. 24. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy picit kedvelhet.
2017. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kedvel. Koztes idotoltesnek, amig ujra nem jonnek ossze az exevel tartalekos teleloni valonak jo vagy.
2017. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs túl az exén, illetve nem zárja le azt teljes mértékben, addig veled sem tud komolyabb szintre lépni. Sőt, tényleg lehet, hogy visszaengedi, ahogy 2-es írja.
2017. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Nyilván nincs túl rajta..viszont gyűlöli is. Rám viszont rengetek időt szán , mert szerinte én a teljes ellentéte vagyol az exének. Ő hisztis volt, csalfa és sértegetett másokat. Én mindenkivel kedves vagyok, és soha nem szoktam veszekedni.
2017. dec. 24. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogyan kezeli a helyzetet. Abból le lehet venni, mennyire akarja vagy nem akarja lezárni. Ha nem veszi fel a telefont, és mindenhonnan letiltja, akkor valóban nem érdekli.
2017. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Taplóság új kapcsolatban állandóan az exről beszélni,felhozni a témát.Nincs még túl rajta,hiába vagy az ellentéte,ebben az esetben csak gyógyír vagy a sebeire.Talán később lesznek érzelmei,de nekem nem igazán tetszene hogy csak pótlék vagyok jelenleg.
2017. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna az exével kommunikálni,akkor nem csevegne vele.Illetve ha nem gondolna rá,nem hozná szóba.Én óvatos lennék a helyedben.
2017. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ên is ismerkedtem egy helyes pasival de miutàn a hiànyzott az exem akkor inkább abbahagytam az ismerkedést megmondtam a pasinak hogy maradjunk ismerősök de azota nem keresem.Utana kibêkültem a pàrommal.
2017. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs túl az exén te csak ott vagy neki tarcsiban. Én megmondanám neki a helyedben hogy vagy tilt töröl mindenhonnan az exet,vagy akkor pápá.
2017. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!