Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több év barátság után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év barátság után lehet két ember között szerelem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hogy ne lehetne?

Én konkrétan abban nem hiszek, hogy több év barátság NÉLKÜL lehet szerelem.

A párommal 3 éve voltunk jóbarátok, mikor összejöttünk. (Exeimmel ugyanez 5 és 2 évig)

2017. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Igazi sosem lesz belőle. A szerelem nem olyasmi, ami évek után egyszer csak megjelenik. Ha évekig egyikőtök sem akart többet a másiktól, akkor csupán magatoknak hazudtok a szerelem dumával. Ilyen esetekben azért lesz kapcsolat, mert mindkét félnek tetszik, hogy a másiktól törődést kap, odafigyel rá, kedves vele. Nem konkrétan azt a személyt szereti, csak a tényt, hogy lesz mellette valaki. Ilyen kapcsolatokban is el lehet éldegélni boldogan pár évig, de ez nem igazi szerelem.
2017. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Lehet. Mi jó barátok voltunk kapcsolat előtt. Barátság 10 év, kapcsolat 10 év-ezidáig:) Nálunk a barátság szinte gyerekként kezdődött. Akkoriban a párkapcsolat fel sem merült.Aztán jöttek egyeb kapcsolatok, egyszerre nem voltunk szabadok/ nyitottak a dologra-megintcsak nem volt lehetőség a kettőnk közeledésére. Aztán tíz éve egymásra találtunk. Onnan gyorsan mentek a dolgok mert már ismertük egymást.
2017. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a kémia eddig is megvolt,akkor igen.
2017. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem volt meg. Illetve csak nagyon kevés időt töltöttünk személyesen együtt, hogy ki tudjon alakulni, akkor lehet esély rá?
2017. dec. 25. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, én is ebben vagyok épp. Legalább tudod, hogy megbízhatsz a másikban, mindent meg tudtok beszélni tök higgadtan, mindig mindenben egymás mellett álltok, mindent tudtok a másikról, teljesen oldottak vagytok és nyitottak egymás társaságában. Szerintem a párkapcsolat ugyanez, csak még le is fekszel vele. Mindez tudatában a szex is sokkal jobb. Szerinten felnőttként, igazi felnőttként -hozzáteszem- ez az igazi párkapcsolat, nem az, hogy begerjedek pár nap meg két hét alatt egy totál ismeretlenre, aztán ha jön ujabb, aki szexi, majd elvesztem a fejem, és arra is rágerjedek...
2017. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korfüggő. Ha korai tizenévesek voltatok a barát korszakban, s időközben meglódultak a hormonok, akkor lehet ilyenről beszélni.
2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!