Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklem vajon, vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Barátokon keresztül ismertem meg egy velem egyidős (18 éves) srácot 4 hónapja. Már az első találkozás után bejött. Azóta sok ottalvós buli volt és kétszer együtt is aludtunk(összebújtunk, átkaroltuk egymást és fogtuk egymás kezét). Az első alkalom után megbeszéltük, hogy mindkettőnknek tetszett a dolog. A második alkalom 1 hónappal később volt. Ilyenkor mindig nagyon flörtöl velem és ugye együtt is aludtunk kétszer, de azon kívül nem igazán közeledik hozzám. Néha rám ír, érdeklődik, hogy mi újság, de nem hív el randizni vagy ilyenek(pedig azután két héttel, hogy együtt aludtunk, elhívott egy másik lányt, aki visszautasította).

Egyszerűen nem tudom, hogy mit gondol pontosan rólam. Mert amúgy nagyon jól kijövünk és csak jelent valamit, hogy együtt aludtunk meg flörtölt velem, de nagyon nem közeledik azon kívül. Mit gondoltok mi lehet ez pontosan?


2017. dec. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azon kívül nem közeledik feléd az mondjuk nem jó jel. Próbálj egy kicsit te! Hátha felélénkíted.
2017. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled úgy, különben nem hívott volna randira egy másik lányt. Az is sokatmondó jel, hogy nem érdeklődik irántad üzenetben sem.
2017. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az ottalvósba is azért ment bele veled mert ujdonság voltàl szàmàra de mivel rajtad kívűl màs làny is felkeltette az érdeklödését akkor aligha szerelmes lenne beléd .Am én már nem is foglalkoznêk azzal hogy most érdeklem e vagy sem ezekutàn nyilvân nem nagyon érdekled .Sajnos.Keress olyat aki komolyan is vesz .
2017. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!