Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nagy korkülönbség ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy korkülönbség ellenére (14 év) lehet jövője egy párkapcsolatnak? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
37 éves nővel ismerkedem (nem elvált és gyermektelen), én 23 vagyok.
2017. dec. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a felállásban nekem elég furának tűnik. Egy 23 éves éppen férfi és egy meglett anya korú nő nekem fura és nem tűnik működőképesnek akkor sem, ha mínuszba pontoznak.
2017. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenre lehet pozitív példát találni, és esély a lottó ötösre is van :-)

Én személy szerint azt mondanám, hogy nem érdemes erőltetni ekkora korkülönbség esetén.

Ha csak "szexelgettek" és leszállt a rózsaszín köd, még nem késő felébredni, de hosszútávú párkapcsolatban ekkora különbség szerintem elég komoly problémát okozhat.

Azt írtad, hogy gyermektelen, nem tudom, hogy szeretne-e valaha, de ha igen, már nagyon az utolsó pillanatokban van.

Gondolj bele, te még "csak" 40 éves leszel, mikor ő már 54.


Fordított felállásban (idősebb férfi, fiatal nő) még talán működhet, de így szerintem nagyon gázos.

2017. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan aki pozitív példával megerősít, de én hosszabb távon nem látok jövőt egy ilyen kapcsolatnak.


Volt rövidtávú korkülönbséges kapcsolatom,pontosan látom az előnyeit és buktatóit.


Pl. a gyerekkérdés, ami alap...


Nem hiszek abban,hogy generációs különbséggel hasonlóan látjátok a világot és a mindennapi életet.


De sok szerencsét hozzá, lehet,hogy a szerelem mindent legyőz!

2017. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nővel egykorúként azt mondom, hogy nincs jövője, és azt sem értem, hogy a nőnek ez miért jó, nálam ez szóba sem jöhetne. De ti tudjátok, legyetek kivétel!
2017. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak nők akiknek bejön egy fiatal pasi, előhozza a nőiességét. És manapság a fiatal srácoknak is tetszenek a magukra adó érett nők. Bár szerintem egy fiatal srácot mindig a kíváncsiság hajt, mondhat bármi egyebet, pl. hogy egy érett nő komolyabb, türelmesebb, megfontoltabb, figyelmesebb mint a Vele egykorú lányok. Ez kamu. Még saját maga felé is.
2017. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!