Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem magam minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam minden férfinél más személyiségnek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy randizom és mindegyiken más személyiség vagyok. Mármint a nézeteim és az általános véleményem ugyanaz marad, de egyiknél anyuka vagyok, másiknál múzsa, harmadiknál kislány. És egyiknél sem tudok mindhárom lenni. Ez normális? Olyan identitászavarnak tűnik.
2017. dec. 30. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Múzsa... aha.


BUÉK.

2017. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert minden férfi más, mást is hoznak elő a személyiségedből. Majd lenyugszik, ha megállapodsz.
2017. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Belőlem is minden párom mást hozott ki eddig. Szerintem ez normális. Az a lényeg, hogy az elveid, a nézeteid sose azért változtasd meg, hogy más mit gondol róluk, hanem ragaszkodj ahhoz, amit te helyesnek érzel. Az előző barátomnál és is a kis félén elesett lányka lettem, a jelenlegi párommal pedig az intelligens, melegszívű énem jött elő (talán ezért is vagyok utóbbival azóta is :) )

23/N

2017. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert még nincs kialakult személyiséged.
2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szimpla szerepkényszer. Annyiból probléma, hogy ezek szerint olyannyira nem te vagy a domináns fél, hogy még saját magadat se tudod teljesen dominálni.
2017. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Normális bizony.

Popper egyik könyvében olvastam még régen, hogy egy nő ismerőse még idősebben is, ha véget ért egy kapcsolata, ment egy másik pasihoz. Megkérdezte tőle Popper egy idő után, hogy de hát mi értelme van ennek, hogy folyton új kapcsolatba lép, új házasság stb.? még mindig remél, nem talált meg valamit?

Erre válaszolta a nő ugyanezt, hogy nem a pasi ad neki újat, ő inkább azt élvezi, hogy mindegyik mellett más, mert máshogy hat a perszonájára, és egy kicsti más oldalát hozzák elő belőle. Tehát nem a pasi, hanem saját maga miatt.

:)

2017. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érdekel minden vélemény. Viszont én nagyon őszintének érzem magam mindegyiknél, csak mást hoznak belőlem a felszínre.
2017. dec. 30. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyébként személyes vélemény:

az lesz a nyerő, amelyiknél igazán önmagad tudsz lenni, nem kell szerepet játszani vagy láttani.

2017. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De mindegyiknél önmagam vagyok, pont ez az.
2017. dec. 30. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha majd találkozol egy igazi rosszfiúval, azt fogod észrevenni, hogy te is egy kicsit rossz kislánnyá változtál. Mert ezt hozta ki belőled. Jól írják itt előttem, minden pasi más személyiségedet csalogatja elő - szerelmes majd abba leszel, akinél a kiváltott érzés megtapasztalása közben azt érzed majd, hogy "végre hazaértem, ez vagyok én". Amikor semmilyen kényelmetlenséget, feszélyezettséget nem érzel, hanem csak adod magad 100%-ig.
2017. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!