Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mennyi az a minimális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi az a minimális kereset egy 30-35 közötti férfinél (vidéken és a fővárosban vagy inkább külön külön), ami alatt kacagás tárgya lesz a szemetekben az adott személy? Ez igenis fontos kérdés, nem viccként tettem fel. Mert meglévő probléma.

Figyelt kérdés
Őszintét, ha lehet. Nem pontozok le senkit.
2017. dec. 3. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Azon ha valaki szegény nincs mit kacagni.
2017. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Budapest:


Nincs saját lakása/hitele van/albérlet: 200-250 nettó minimum

Van saját lakása/nincs hitele: 150+ már jó


Vidék:

fogalmam sincs, Budapesten élek, nem kezdek vidékiekkel.


Bocs, lehet utálni.


Nekem nincs saját lakásom, albérletben lakom, 280 nettó a keresetem- ha esetleg bárkit érdekel (mielőtt jönne a "és te mennyit adsz bele" felháborodott kérdéssorozat).

2017. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Senkit nem nevetnék ki az anyagi helyzete miatt.

Viszont csak olyannal kezdenék aki el tudja magát tartani egyedül is (mindegy, hogy albérletben, vagy sajátban) és akinek nem gond közös programot szervezni velem.

2017. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát ami engem illet, én inkább sírnék, mint kacagnék, ha valaki nem érzi magát kellemetlenül 30 évesen havi 100-al, miközben én annyit diákmunkával keresek, amihez még nyelvtudást vagy más ismereteket sem kértek, csak ládákat kellett pakolni, meg leltározni, meg ilyen alja hülyeségeket... És ez a szar semmi volt 800-1000 forintos órabér, amihez ha hozzátanulsz egy idegennyelvet, vagy nem vagy síkhülye a számítógépekhez, 2000-es órabérrel kapsz melót. Aztán az sem egy emberfeletti tehetség, csak egy icipici szorgalom és érdeklődés.


Én nem akarom elhinni, hogy valaki, aki kitanul egy szakmát, és nem csak azt nyalja be, amit eléraknak, meg azt csinálja meg, amit kérnek tőle, hanem egy kicsit is szívén viseli a tudományát, és van hivatástudata, nem képes kicsit többre vinni. Nem kell ehhet tetves mérnönkek lenni, csak talpraesettnek és szemfülesnek egy icipicit. :D De komolyan, miért lepődöm meg... Sokan a Google keresőjét sem képesek használni, nemhogy karriert tervezni, vagy a lehetőségeiket szemügyre venni...

2017. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
280 az nagyon szép összeg. Sokat tanulhattál érte.
2017. dec. 3. 17:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, valaki már fel és le is pontozott. Nem én voltam, én megígértem.
2017. dec. 3. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
#6 Vagy éppen a gazdag és befolyásos apuci-anyuci intézett neki jól fizető állást... Sajnos magyarországon ez egyre inkább így megy. Én is eddig minden jobb állást protekcióval szereztem meg. Talán ciki bevallani de így volt.
2017. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, az itteni válaszokból átlagot vonsz és majd ahhoz igazíttatod a fizetésed? Vagy szeretnéd tudni hogy most az a bizonyos léc alatt vagy felett helyezkedsz el? Mindenkinek más igényei vannak, más elvárásokkal, van aki luxusban szeretne élni, annak nyilván a havi 1 millió is kevés, míg olyan is van aki nem a pénzérr van együtt a másikkal.. persze ez nem jelenti azt hogy ne rendelkezz egy biztos háttérrel, ami kell a család alapításhoz..
2017. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2: Huhh akkor beleesek*** :D (albi, saját kocsi, nincs hitel)


Komolyan egy off erejéig: azért az is vicc ami utóbbi időben történt az ingatlan piaccal árak tekintetében (ami most egy szoba, régen kis lakást kaptál azért)... Én most kicsit bajban vagyok, mert nekem tavasz végén költöznöm kell innen. Anyum barátnőjének lakásában nagyon baráti alapon laktam eddig. (Nem adja már ki, használni fogja). Ahogy elnéztem az árakat, nem lesz egyszerű főleg cicával. :) Azért bent vagyok 3 csoportban is (Bp, Pest megyés, kisállatos), hátha valami jót találok.


Bocs az offért.

ps: Szerintem most lesz majd kicsit "értéktelen a fizum", nem mintha eddig olyan 'fúdejó' lett volna. :(


***"Pénz és párkapcsolat. Mennyit keresel?" topik 18-as hsz.

2017. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem az összeg a fontos. Nekem annyi a fontos, hogy állandó munka helye legyen. Ha még szülőkkel él sem zavar, egyedülállóként igazából semmi oka nincs az embernek albérletbe költözni. Úgy értem míg nincs saját lakás. Én ezért is élek szülőkkel, így az ember tud spórolni, takarékoskodni. Ha nincs munka de törekszik rá, még elmegy. Nekem tényleg csak az állandó munka számít, ez alap dolog tervezésnél.
2017. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!