Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el ezt neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el ezt neki? Borzalmasan elegem van.

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Egy éve van egy legjobb barátom. Osztálytársak voltunk, eleinte kifejezetten utáltam, de az érzéseim felé mindig impulzívak, erősek voltak. Tényleg igaz, hogy a szeretetet csak egy hajszál választja el a gyűlölettől. A lényeg az, hogy sülve-főve együtt vagyunk, elég bizalmi a barátság. Az első kb.: 3 hónap után észrevettem, hogy részemről sokkal többet érzek, mint barátság. Elég sokszor aludtunk is együtt. mit ne mondjak, már a közelsége is megbolondított. Ettől kezdve minden percben küzdöttem magammal, hogy ezt az érzést kiöljem vagy elfeledjem. Hosszú, fájdalmas hónapok után ki kell jelentenem, hogy elbuktam. Beleszerettem a legjobb barátomba, aki ráadásul fiú. Senkinek nem tudom ezt elmondani és úgy érzem, szétszakadok. Mélyen belém mar a fájdalom és ezt nem bírom már. Boldogtalanságra lettem ítélve, csalódást okoztam a családomnak és hazudtam a legjobb barátomnak az érzéseimről. Fogalmam sincs, mit tehetnék. Nem hiszem el, hogy ez velem történik. Nagyon haragszom magamra. Ma ott alszik egy csajnál, nyilván nem társasozni fognak. Az egész napot végigbőgtem, de holnap el kell mondanom neki, hogy nagyon megszerettem és többet nem találkozhatunk. Ennyit tudok tenni. Mit gondoltok erről az egészről?

2017. dec. 30. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Mondd el neki minél előbb, mielőtt még a másik csajjal történne valami. Talán nem esélytelen, hogy legyen valami köztetek, ha őszinte vagy :)
2017. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én óvatos lennék a helyedben, mert itt azért van veszítenivalód. Bár ha tényleg annyira jó barátok vagytok, akkor meg kell, hogy értse az érzéseidet. Nyomatékosan kérd meg, hogy senkinek ne beszéljen erről, és tedd hozzá, hogy te nem fogsz nyomulni rá, ha ő nem akarja.
2017. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eljutottam arra a szintre, hogy nincs vesztenivalóm. Nagyon szeretem, de el kell engednem, mert nem lehet az enyém nyilván. Ez nonszensz. Nem várhatok tovább, beleőrülök ebbe az egészbe. Köszi a megértéseteket.
2017. dec. 30. 23:08
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát a srác a csajokhoz vonzódik, szóval ha csak nem láttad egyrételmű jelét, hogy ő is a fiúkhoz vagy hozzád vonzódna, nem tudom...


A fiúk ezt a homoszexuális kérdést általában rosszabbul viselik, mint a nők.

Én nem tolnám az arcába, hogy meleg vagyok valszeg, ráadásul szerelmes belé így egyszerre.


Esetleg csak annyival kezd, ha akarod, hogy talán meleg vagy. HA ezt el tudja fogadni/kezelni, kicsit későb talán elmondhatod azt is, hogy amúgy hozzá is vonzódsz.


De ha ő hetero, ez esélytelen. Ismerkedj másokkal inkább, akiknél esélyed is lehet. Ha hetero, akkor nem igen fog tudni ezzel ő mit kezdeni valószínűleg.

2017. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Még van egy hajszálnyi remény, hogy bi legyen :)
2017. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szinte soha nem utasítja el a közeledésemet. Teremtettem néha olyan helyzetet, ahol elég egyértelműnek tűnt, hogy ez jóval több, mint barátság. Talán még a hülyének is feltűnt volna. Mégis úgy tesz, mintha mi se történt volna. Ezt se tudom hova tenni. Ebből a bizonytalanságból lett elegem.
2017. dec. 30. 23:31
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk az azért érdekes, hogy többször aludtatok együtt, sima barátok ilyet nem nagyon szoktak... mifelénk a koleszban legalábbis nem volt szokás, hogy a fiúk egy ágyban aludtak volna :-D


Hát figyelj. Ha volt már olyan helyzet, amiből kitalálhatta, hogy többet érzel iránta, és nem lépett, akkor ez nem pálya. Beszéld meg vele mindenképpen, már csak azért is, hogy ő mondja meg a szemedbe, hogy mi van.

2017. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Borzalmasan sokat kell még tanulj. Sok erőt.
2017. dec. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Meleg Patrik László ***** válasza:
51%
Ne add fel a reményt.Üljetek le és beszéljétek meg.Az őszinte barátság lényege,hogy bármiről,így erről is tudjatok egymással beszélgetni.Legfeljebb elutasít,de harag ebből nem lesz.De lehet,hogy a csajjal csak féltékennyé akar tenni és várja a reakciódat.Tehát bátran mondd el neki őszintén érzéseidet,aztán legyél nyugodt és türelmes,semmiképp ne törj ki,mert az nem vezet sehova.Sok Szerencsét!
2017. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen rendesek vagytok és segítetek nekem :)
2017. dec. 31. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!