Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok. Szilveszterkor egy csajnál leszek, athivott. Lehet, hogy össze jövök vele.. Ma vettem óvszert is.. Nos, soha nem voltam még nővel, nem is volt nagyon barátnőm.. Anyámék nagyon örülnének ha lenne már valakim, de félek elmondani hogy ott szilveszterezek.. Legbelül cikinek, es egonek erzem, de nem tudom hogy miért.. Meg mi lesz ha megtalálják az óvszert? Az méggazabb lesz..

2017. dec. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Valamit rosszul írtál. Szerintem, a nyolcas előtt, az az egyes, az tévedésből került oda.
2017. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj feleslegesen. Állj a szüleid elé, és mondd meg nekik, hogy egy lány áthívott hozzá szilveszterezni. Az óvszerről nem kell említést tenni, csak akkor, ha tanácsot szeretnél kérni. Egyébként nincs ebben semmi égő, vagy ciki.
2017. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez vagy kamu kérdés vagy ha nem akkor szerintem hívd oda őket is tartani a gyertyát, mert így baj lesz.

Ha egy csomag kotont nem tudsz elrakni valahova és nem tudsz úgy elhúzni otthonról 18 évesen szilveszterkor, hogy anyudék ne tudnák a pontos koordinátákat akkor szerintem a lyukat sem fogod megtalálni.


Ha komoly a kérdés akkor irigy vagyok, hogy ennyi aggyal téged hívott át egy csaj.

2017. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell részletekbe bocsátkozni,nem tartozik rájuk,hogy mit fogtok csinálni.Házibuliba mész és ennyi.Az óvszert meg nem tudom,hogy miért kutatnák ki.Talán,ha nem anya porszívózná ki a szobádat 18 évesen,akkor nem kellene ilyentől tartanod..
2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi köze van a szüleidnek hozzá, hogy dugni mész? Majd ha megkomolyodik a dolog (ami nem 1 éjszakát jelent), és bemutatod otthon akkor bőven elég ha megtudják.
2017. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!