Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/fiúk körében előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk körében előfordul, hogy megbánják azt, hogy kivel, mikor és hogyan vesztítették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ez a dolog eléggé ki van élezve a nőkre. Mintha ők többet görcsölnenek ezen a témán. Szűzhartya ide vagy oda. Ti férfiak, fiúk, nem érzitek a lelki súlyát annak, hogy hogyan történt meg az első? (Vagy hogyan fog?)

Pozitív negatív súlyát.


Valaki mesélnek erről, személyes megélés?



2018. jan. 2. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
21 éves voltam, terveztem hogy prostival veszítem el, mert elég későinek éreztem már 21 évesen ezt, de aztán beleszerettem egy lányba akivel lefeküdtem majd ezután közölte velem hogy neki csak erre volt szüksége hogy valaki törődjön vele és valakivel lefeküdjön, azaz tulajdonképpen csak egy farokra volt szüksége és kirakott. Nagyon megbántam, sokkal jobb lett volna mégis prostival elveszíteni.
2018. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

én megtartom házasságig v ha nem lesz halálig


nálam van súlya az ilyesminek

2018. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

A férfiaknál a szüzesség egy hendikep, egy betegség, egy kór. Olyan mint a bárányhimlő vagy a mumpsz. Minél később esel át rajta, annál több kárt okoz. Főleg 20 felett, súlyos pszichés rendellenességeket okozhat.


Teljesen mindegy, csak lehetőleg 20 alatt el kell "hagyni". Puncit kell látni, érezni, fogni és csinálni a dolgot. Kész.


Elég csak megnézni a sok 30 éves szűz fiút aki ide írogat, milyen elmeállapotban vannak...

2018. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mármint úgy értem, a szüzesség maga ami okozza a súlyos lelki problémákat.


A szüzesség elvesztése teljesen mindegy, csak te is akard, és ne erőszakoljon meg egy 140 kilós bibircsókos roma asszony.

2018. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Én félek megbánnám, ha nem olyannal veszteném el, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.
2018. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó hülyeséget mond. A 3-4-nek van teljesen igaza!
2018. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam a lány 22 éves magántanárom, angol középszintű nyelvvizsgára készített fel a nyári szünetben. Egyik alkalommal már-már bántam hogy kihagytam hétvégi baráti kiruccanást (jó idő is volt), helyette otthon maradtam és a tanulást választottam. Azon a hétvégén meg egyedül is voltam a lakásban. Nem mondom hogy nem fantáziáltam a csajra, de álmodni sem mertem akkor, hogy ősszejővök vele. Ő is el volt hanyagolva szex terén, pedig nagyon is vonzó még mai napig is. Azért volt mit tanulnom tőle, és élveztem is vele az együttléteket, kb.: 3-4 hónapig voltunk együtt. Nem bántam meg egyáltalán.
2018. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, vagy valamelyik zs kategóriás német ifjúsági filmből csented a sztorit, vagy igaz... de akkor UTÁLLAK, te mázlista szar :D
2018. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek más ez. A szűzhártya se mellékes --> fájdalmas lehet nagyon --> kellő bizalom kell a másik fele. Meg úgy eleve a nők kiszolgáltatottabbak szexben. Egy férfi keményen megtud dugni egy nőt, de fordítva? Férfinak ebbe nincs nagyon félni való vagy kockázat egy nő meg sérülhet lelkileg és fizikailag is. Szóval ezért van, hogy nőknek ez fontos ergo akár meg is bánják. Persze férfi is megbánhatja, de jóval kevésbé jellemző.
2018. jan. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 köszi akkor nyugodtan utálj :D
2018. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!