Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kollégámmal - akivel egyébké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégámmal - akivel egyébként egymás szemszögében ülünk - egy nap többször is előfordul, hogy összeakad a tekintetünk, és azonnal hirtelen elkapja. Véletlen, vagy néz engem? Hányszor kell ennek előfordulnia egy nap, hogy tudjam a különbséget?

Figyelt kérdés
(... és amúgy ha néz engem, miért kapja el a tekintetét?)
2017. jan. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy egymás szemszögében ültök?


Nincs abban semmi ha Rád néz, hová is nézne ha annyira közel ültök egymáshoz!

Az,hogy zavarba jön, természetes ha nem vagytok annyira közvetlen kapcsolatban,hogy egymásra nevessetek és dolgozzatok tovább.

2017. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos autista.
2017. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egymás látóterében.
2017. jan. 25. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nyakig beléd van zúgva. Ezt akartad hallani?

Ja, nem, nincs.

Felnőtt emberek vagytok, nem?

Nekem tuti nem kéne olyan pasi, akinek csak a titkos bámulásra futja, bár valszeg csak félreértelmezel valamit.


Nekem annó volt egy kollégám, pont bele esett oldalról a látóterembe, és volt egy rettentő idegesítő szokása, ami engem nagyon zavart, és mindig arra néztem, szinte szugeráltam, hogy hagyja már abba, fél óránként mégsem szólhatok rá. Aztán inkább megfordítottam az asztalom.

2017. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, mások vagyunk... Rám pl szeretnek hajtani a pasik, pedig nekem éppen a rámenősség az, ami nem jön be. Nálad ezek szerint éppen fordítva van.
2017. jan. 25. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a rámenőségről beszélek, azt én sem szeretem, de ha egymástól pár méterre ültök napi 8 órát, akkor azért lehet puhatolózó beszélgetést kezdeményezni és azért ismeritek egymást, hogy foglalt-e vagy sem. Mi szoktunk beszélgetni munkahelyen a kollégákkal, és azért azt nem nehéz levenni, ha kölcsönös a szimpátia valóban, vagy csak valamit benézek.
2017. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én gyakran beszélgetek vele, és szörnyen kedves velem. De ő mindenkivel az. Egyszerűen nem tudom, hogy mi van a fejében, pedig másoknál azért nekem is nagyjából szokott menni.
2017. jan. 25. 22:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és azt tudom, hogy nincs barátnője.
2017. jan. 25. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Független vagy te is? Miért nem kezdeményezel nála, ha ennyire bejön? Lehet, hogy ő félénkebb típus, nem mer nyitni, ezért nem lép feléd.

Ha tényleg kedves típus, és bejön a személyisége, és külsőre is tetszik, akkor nem értem, mi tart vissza. :)

2017. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!