Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig az kelti fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az kelti fel az érdeklődesemet akit én nem érdeklek látszòlag túlzottan? Komolyan nem értem magam.22/L

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, valamint jò eszūnek mondanàm magam.

170 cm, kreol bőr, szőkésbarna haj, hatalmas zöld szemek és csinos is vagyok, sokat sportolok.

Egyetemre járok, jó családi háttérrel rendelkezem.

Sokan udvarolnak, rengeteg helyes, jófej, kedves srác de ezek valahogy csak 2 hétig tudják fenntartani az érdeklődésem, utàna tojok ràjuk.

Valahogy mindig csak a rosszfiùk tudnak lekotni, akiket vagy tenyleg nem erdeklek annyira, vagy eljatsszak, hogy nem kellek nekik. Ezek kozul a fiuk kozul nem egy botonben is volt.

Miért érdekelnek ilyenek?

Egyáltalán miért állok ezekkel szóba?

Komolyan nem értem magam.


De igazabol ezek is csak addig amig el tudjak jatszani hogy hidegen hagyom oket, utana ahogy kimutatjak, hogy mar igazabol odavannak ertem, nem erdekelnek.

Azt tudni kell, hogy tokeletesseg-manias vagyok, magam is arra torekszem, hogy az legyek es egy ido utan mindenkiben talalok valami hibat ami visszataszit, es semmi izgalmat nem latok utana egy kapcsolatban miutan elertem, hogy kimondjak, hogy SZERETLEK.


Pedig ugy szeretnem mar ha vkit el tudnek fogadni a hibaival, ugy ahogy van.

Magamat már nagyjából elfogadtam.

Miert vagyok ilyen?

Hogyan valtozzak meg, hogy képes legyek egy normalis embert szeretni es elfogadni, hogy nem tokeletes?

(Ez hulyen hangzik, de mostanaban a legtobbnek mar az illata taszit.)


2018. jan. 4. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó családi háttér nem éled meg az alvilági részed 24f
2018. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Illetve csak belül
2018. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tessék? :D
2018. jan. 4. 17:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok. Csak azok érdekelnek, akik nincsenek oda értem. Akin egy kicsit is érzem, hogy komolyan érdeklem, azzal ennyi volt, onnantól egyenesen taszít.


Szerintem ennek az lehet az oka, hogy ha valaki odavan értünk, az már nem olyan független, határozott, férfias egyéniség, mint amilyenre mi vágyunk. Mondjuk én börtöntöltelékekkel meg aluliskolázottakkal nem állok szóba, de engem is ezek a “rosszfiús, magabiztos, csak megdugni akar” típusú pasik fognak meg mindig. Sajnos...

21l

2018. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Élj
2018. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valszeg korlátol egy rendszer de te megjátszod nekik kozben a saját módszereid akarod használni
2018. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Mert egy hülye, elkényeztetett, beképzelt, kiskirálylány vagy akinek mindig az kell amit nem kaphat meg.

Most erre mi mást lehet mondani?


Majd az élet megváltoztat. Neked egyszerűen pár pofon és pár nagyobb csalódás kell. Arra van szükséged, hogy leess a magas lóról és rájöjj, neked is kell tenned valamit a kreol bőrön és nagy, zöld szemeken kívül.

2018. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vagy te làny vagy úgyhogy lehwt neked másképp megy mint ami nekem volt miért baj az ha aberált valaki?
2018. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megtennék én mindent azért aki végre megfogna!
2018. jan. 4. 17:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Az aberáltat a partnereidre irom nem biztos hogy gonoszak csak ellentétes a környezetük de ha nem tisztelnek akkor csak bunkok
2018. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!