Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhordtam őt mindennek jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhordtam őt mindennek jogosan, viszont most ezért szerintem haragszik es le se s, ar mit tegyek? 18 l

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyákat írtam neki de tényleg jogos volt. Már nagyon megbántam mert még ő sértődött meg le se sz,r engem .

Mit írjak neki amivel újbol erdekelnem?


2018. jan. 6. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez eddig elég kevés.

Nem ismerjük a háttérsztorit. Mi volt a sértődésed oka, mi van közöttetek pontosan, mit akartok egymástól?

2018. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csók volt köztünk csak es ugy volt hogy foglalkozni fogunk egymassal
2018. jan. 6. 23:35
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de épp nincs nálam harapófogó.

Írj neki kedves szavakat és, hogy "bocsánat" (ha komolyan gondolod). Ennyit tudok válaszolni.

2018. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy olyan bekepzelt rafinalt hogy csak magamat alaznam meg azzal hogy megirom hogy bocsanat amiert csunyakat irtam neked.

De valoszinuleg ez lesz.

2018. jan. 6. 23:45
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen róla a véleményed miért akarsz tőle bármit is?
2018. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fura lehetsz. Ha csúnyákat írtál neki és okod volt = valami bajod van vele, akkor mégis miért akarsz rajta lógni?

Szerintem ez nagyon idegesítõ. Ez nem csak a sértõdöttségrõl szól, hanem arról, hogy nem vagytok kompatibilisek, ezért bántod õt. Ha nem bírod ki mellette sértés nélkül, akkor nincs értelme, hogy továbbra is mesterkélt üzeneteket írj neki, amivel vissza próbálod csalógatni. Elõbb tedd rendbe a problémát kettõtök között, ha ezt lehet.

Ne csak odaböfögj neki csúnyákat “jogosan”, hanem próbáld ezt leírni egy megoldandó problèmaként. Addig úgysincs amit kezzen veled, amíg látja, hogy õ csak egy szálka a szemedben.

2018. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges voltam!!!
2018. jan. 6. 23:59
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 És tudja, hogy majd máskor is újra ideges leszel, ezért nem akar idegesíteni.

Amúgy ez nem mentség. Mit ártott õ? Már megbocsáss, de ha ideges vagyok, attól még nem kezdem el ok nélkül oltogatni a barátaim. Csak akkor, ha rájuk vagyok mérges.

Az ilyesmit sosem érteném meg, hogy valaki pont rajtam vezeti le a haragját, mi közöm hozzá?

2018. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Volt rá okom es ideges voltam rá.
2018. jan. 7. 00:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem vetted a lényeget:D:D:D

Ha van okod rá, akkor ne foglalkozz vele, ne írj neki.

Mégis mit gondolsz, ha kibékül, akkor többé nem lesz okod erre? Vagy mi?

2018. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!