Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak szerelmesebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerelmesebbek, mint a nők általában?

Figyelt kérdés
Ne egyetek meg pls, még nem voltam szerelmes, és lány vagyok. De azt figyeltem meg a pároknál, hogy a fiún/ férfin sokkal jobban látszik, a tettei alapján, de főként azon, ahogy ránéz a párjára. A lányoknál meg inkább azt látom, hogy azt élvezik, hogy a pasi mennyire szerelmes beléjük, és mintha nekik ez egy erősebb motiváció lenne a kapcsolatban, mint az, hogy mennyire szeretik a pàrjukat, de ez persze nem jelenti azt, hogy nem ugyanolyan értékesek az ő érzelmei. Ezt a rajongást a férfiak irányából elég sokat látom, de ez szerintetek is így van általában? Tapasztalatok?

2018. jan. 8. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tényleg? :D


[link]

2018. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Hasonlítsd össze azzal, hogy ki kezdeményez...
2018. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogod tudni soha megállapítani ki szeret jobban. Szerintem degradáló a fogalomra nézve és nem is mérhető a szeretet erőssége, pláne nemekre elosztva. Sokszor nem is látni ha valaki nagyon szerelmes vagy nagyon épp nagyon szenved.
2018. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Jön majd itt mindenféle válasz, de elgondolkodtató, hogy nő szerelmes verseket miért nem nagyon lehetett olvasni soha?


Manapság pedig egyre gyakoribb a "ő a férfi, kápráztasson el, hódítson meg, vegyen nekem ajándékot mert én nő vagyok" féle mentalitás. Természetesen a házimunkától kezdve (lassan már a szülést is) csinálja meg mellette, "én pedig majd élvezem, hogy odavannak értem és szeretnek".

Nem feltétlenül minden esetben, de szerintem is a férfiak a szerelmesebbek és érzelmek terén impulzívabbak.

2018. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Nyilván nem csak ilyen páromat látok, de mintha többségébe ez lenne a baráti körömben, és például Youtubeon is gyakran ezt látom
2018. jan. 8. 17:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A romantikus regényeket inkább nők írták, mint férfiak. Plusz a nők, ha írtak is verseket, legtöbbjük nem publikálhatta. Kb kiborítónak számított, hogy egy nő írjon, mert ugye "a férfiak jobban tudják". Szerencsére manapság már fele-fele lehet a költők száma nemek szerint.


Szerintem ugyanúgy szeretnek a nők is, mint a férfiak. Maximum vannak olyanok, akik félnek kimutatni, de ez szerintem bárkinél előfordulhat, legyen férfi vagy nő.

2018. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4-es, érdekes ez a verses gondolat, ez még eszembe se jutott.. viszont szerintem a házimunka megosztásával nincs probléma, sőt, ha egyenlőek a felek ilyen téren is, sokkal kevesebb a vita. Azt pedig nem lehet mondani, hogy már pedig a férfiak hozzák a pénzt, a nő csinálja a házi munkát, mert már nem abban a világban élünk de köszönöm az értékes választ!
2018. jan. 8. 17:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: de igen, legfeljebb a te műveltséged már nem terjed odáig. Gondolom, soha nem hallottad még Elizabeth Barrett Browning nevét, aki a férjénél (aki szintén költő volt) is jobb szerelmes verseket írt, mindez az 1800-as években.
2018. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok női költő publikált álnévvel. Nézz utána 4-es. Alapműveltség.
2018. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani.


Ha muszáj valamit általánosítani, akkor azt mondanám, hogy a férfiak "szélsőségesebbek".

Tehát a plátói szerelmesek közt is több a férfi, meg azok közt is akik csak a szexre mennek rá.

2018. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!