Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk szerelmesek olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk szerelmesek olyanba, aki iránt fizikai vonzalmat nem érzünk? Meddig tarthat egy ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizok valakivel, akivel iszonyatosan összepasszolunk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, rég nem éreztem ilyet senkivel. Vicces, udvarias, sok mindenben hasonlítunk, és úgy érzem, tökéletes lenne, mint leendő pár. Azonban nem vagyok biztos benne, hogy fizikailag is vonzódok hozzá, lehet, hogy hülyén hangzik, de nem tudom eldönteni. Néha úgy érzem, hogy igen, néha, az esetek többségében, úgy hogy nem. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy undorral nézek rá, vagy akármi, csak egyszerűen nem érzek semmit. Ti mit tennétek? Egy ilyen párkapcsolat meddig tartható fent, mik lehetnek az esetleges problémák, amik ebből származnak? 20/l

2018. jan. 8. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Idő eldönti. Randizgassatok, majd kialakul. Szerintem ne feszülj rá, bár én csak barátnak tudnám elképzelni, ha “nem tudom eldönteni”, hogy vonzódom-e hozzá. Mi olyan nehéz ebben? Talán magadnak sem akarod bevallani, hogy egyáltalán nem az eseted.
2018. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

ez nem párkapcsolat, hanem egy mély barátság.


a szerelmet az különbözteti meg a ffi-nő barátságtól, hogy erős szexuális vágyat érzel a másik iránt, vágysz arra, hogy fizikailag is közel kerüljetek, testi intimitásba.


az nem szerelem, ahol ez az érzés nincs meg.

2018. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire úgy érzed, hogy összepasszoltok hagyj neki még időt. Ha hosszabb távra terveztek akkor a személyiségére sokkal jobban rá leszel utalva mint arra, hogy most mennyire vonz testileg. A test változik, ahogy a testi igényeid is. A jellemeitek viszont alig fognak változni.
2018. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lefekszel vele párszor nem lesz ilyenkérdésed. Ha akkor is úgy érzed akkor felejtős.
2018. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem fog menni. Ha már az első 1-2 találkozás után nem érzed, hogy bárcsak falhoz döntene és letépéné a bugyid, akkor nem is fog ez az érzés jönni. Egyszer próbáltam, rendes, kedves, aranyos srác, jól éreztem magam vele, de fizikailag abszolut nem mozgatott meg. De rábeszélt, hogy próbáljuk meg, nem tudhatom így, hogy összeillünk-e blablabla. 3 hónapig bírtam, a végére még a szex gondolata is undorral töltött el, mindenféle kifogást találtam ki, hogy ne kelljen pedig magas a libidóm.


Szerintem nem éri meg húzni ezzel egymás idejét. 25/N

2018. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehet próbálni végiggondolni, hogy van-e valami konkrét oka, hogy nem vonzódsz hozzá, valami olyan, amin esetleg lehet - ha ő is akar - változtatni.
2018. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az ötösnek igaza van..

Én is saját tapasztalatból mondom. Egykori legjobb barátommal nagyon jól megértettük egymást, mindenben egyet értettünk, éjszakákon át beszélgettünk, rengeteget nevettünk, minden stimmelt.

Ő többet akart, én nem..de végül hagytam, hogy meggyőzzön, mert olyan személyiség vagyok, akinek nem a külső fontos...

Aztán egy kis idő elteltével már kb én is undorodtam az érintésétől is...és nagyon kár volt elrontani a barátságunkat ezzel...

A szenvedély és vonzódás az egy olyan dolog, ami ha nincs...akkor nincs :/

Csak önmagában a külső megint más..mert olyanra volt már példa, hogy először nem jött be és mégis működött, mert vonzódás valamiért volt. Viszont ha az nincs...kizárt.

2018. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Igazából azért mentem bele, mert akikkel eddig randiztam, vagy együtt voltam, ők nagyjából mind olyanok voltak, hogy nagyon vonzódtam hozzájuk, ilyen téren teljesen megvolt a kémia, viszont ha beszélgetni akartam, akkor kb mintha egy deszkával kommunikálnék. Vagy a másik véglet, amikor értelmes volt, viszont semmi közös nem volt bennünk, azon kívül, hogy iszonyatosan vonzódtunk egymáshoz. épp ezért nyilván egyik ilyen kapcsolatom sem működött sokáig. A válaszokból ítélve nem fog hosszú távon működni a dolog, de szerintem ezek ellenére megpróbálom vele, egy esélyt megérdemel. Csak kicsit patthelyzetben érzem magam, most már nem táncolnék vissza, hogy bocsi, mégsem fog működni, akkor szinte biztos hogy nem tudnánk utána barátok maradni, viszont ha összejövök vele, majd szakítok, mert tényleg nem jött meg az a bizonyos szikra, akkor szintén kevés esélyt látok a barátságra. :(
2018. jan. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!