Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tulajdonságok, amiktől működik két ember között egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez mindenki számára mást és mást jelent, de pont ezek érdekelnek, az egyéni meglátások. :)


28/F



2018. jan. 8. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

A látható fényspektrum visszaverésére való képesség és a minden más.

31/f

2018. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (lány vagyok) nagyon fontos, hogy odafigyeljenek rám, ha van bármi problémám, tudjam a párommal megbeszélni. Legyen mellettem mindenben, becsüljön, tiszteljen, szeressen. És szerintem a lány részéről is ezeknek kell fennállni a fiú felé. :)
2018. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Látod, erről beszéltem, mint kettes :D

31/f

2018. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Empátia, kompromisszumkészség, jó kommunikációskészség. Röviden ennyi. Persze hogyha már két ember együtt van.
2018. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Jó kommunikációs készség (legalább az egyiknek muszáj) ha mindkettőnek van, akkor attól még jobb a kapcsolat.

Rugalmasság, tolerancia, KÉPESSÉG A MEGBOCSÁTÁSRA.

A többi mindig más, és sokféle tulajdonságokkal rendelkező ember élhet boldog párkapcsolatban. Ezek viszont minden kapcsolatban nélkülözhetetlenek. No és a hűség!


10 éve vagyok házas

2018. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra: kölcsönös tisztelet, egyenlő partnerség, teljes őszinteség, figyelmesség, kompromusszumkészség, kommunikáció, szeretet (a szerelem elmúlik, a szeretet ennél mélyebb dolog), vonzalom, hasonló jövőbeli célok.

23/N

2018. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a megfelelő kommunikáció, és a nyitottság a másik felé. Tehát hogy nem félek neki elmondani az érzéseimet, meg tudjuk beszélni, ha valakinek problémája van a másikkal. Meg nyilván kell hozzá magas érzelmi intelligencia, és egy bizonyos érettség, tapasztalat.

Számomra ennyiben ki is merül. Lehet, hogy kis dolognak tűnnek, de ez a kapcsolatok minimális százalékában van jelen. Azt hisszük ezek ilyen alap dolgok, meg jajj tudok én kommunikálni, aztán az első vitánál kiderül, hogy abszolút nem. Szerintem a kommunikációs képesség minden párkapcsolat alapja. Számomra a hűség, meg odafigyelés meg minden egyéb nem szükséges tulajdonság. Mert egy jó párkapcsolatban ezek maguktól értetődő dolgok. Amíg a kapcsolatot rendben tartják, mindent meg tudnak beszélni, addig a kapcsolat jó lesz, tehát ezek a dolgok automatikusan jelen lesznek benne. Persze csak ha van szerelem. Ha nincs, akkor semmilyen kapcsolat nem lesz működőképes tulajdonságok ide vagy oda. De a szerelem, a lángolás is egy olyan dolog, amit fenn kell tartani.

2018. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinteség, hűség, elfogadás, megértés, empátia. Szerintem nagyon fontos, hogy az illető kooperatív legyen, azaz jó csapatjátékos. Az megkímél egy olyan kapcsolattól, amiben megy az enyém-tiéd meg az oldd meg te.


Mindezt nyilván úgy kell űzni, hogy ne tedd vele tönkre a saját életed, mert ha az ember nem a megfelelő mellé kerül és odaadó vele, nagyon csúnyán megjárhatja. Szóval kell egy nagy adag bizalom (ehhez egy nagy adag türelem a másik és magunk megnyílása miatt) és még egy annál is nagyobb adag önismeret, emberismeret, hogy mit akarunk, kikkel miért állunk le és mennyire bízhatunk benne vagy mikor kell távolodni önvédelemből.

2018. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Szeretet

2.Őszinte kommunikáció

3. Nincsenek játszmák, érzelmi zsarolások csak mert akarok valamit.

4. Közös célok (enélkül kettéválik az út)

5. Empátia, elfogadás, közös érdekek előtérbe, önös érdekek háttérbe szorítása (kérlek értsétek ezt úgy, hogy EGÉSZSÉGES szinten)


stb

2018. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!