Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak szüleimnek karácsony...

Mit adjak szüleimnek karácsonyra? Sziasztok tudom ezer egy ilyen kérdés volt már de nem tudom mit adjak karácsonyra szüleimnek de sajátkezűleg akarom készíteni valami egyszerűt de ötleteset! 11-éves vagyok! Anyukám 31 éves most fog tágulni a család!

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 11:19
 1/4 anonim válasza:
csinálj nekik képeslapot vagy rajzold le őket.Én régen csináltam nekik vattából meg sima anyagból szaloncukrot.
2013. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én régebben anyukámnak gyöngynyakláncot fűztem, apukámnak pedig névre szóló ("Apu" feliratú) könyvelőt himeztem. :)

Nagyon örültek neki, ha részletesebben érdekel hogy hogyan és milyent csináltam írj privit :)

15L

2013. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A "tágulni a család" azt jelenti, hogy kistesód fog születni? (Remélem nem értettem félre.) Én mindenképpen valami ehhez kapcsolódó vicces/aranyos ajándékot készítenék. Nagyon jól fog esni a szüleidnek, ha látják, hogy várod a baba érkezését, ennél az érzésnél szebb ajándékot nem is lehet adni egy szülőnek, akármit is készítesz végül.

Ha tudsz horgolni, készíts babacipőt, tuti szívszorító ajándék (ha nem tudsz, kérd meg a nagyit, hogy tanítson meg!)kis segítség: http://www.youtube.com/watch?v=E8Mr04Y7SEk

Készíthetsz képkeretet is, amit szalvétatechnikával kidíszíthetsz. Rajzolhatsz egy képet, amin ott az egész család, és azt tedd a keretbe! [link]

2013. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat nem tudok hímezni se horgolni és nem is vagyok egy nagy rajzművész de majd valamit megpróbálok . Továbra is szeretnék várni jó ötletek Köszi
2013. nov. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!