Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki, ha megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, ha megkérdezi, hogy mi van velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár hónapja, 1 hónapja rákérdeztem nála, hogy mi lenne, ha komolyabbá válnának a dolgok köztünk, visszautasított. Hetente legalább egyszer látjuk egymást, szoktunk beszélgetni, próbálok úgy tenni, mintha mi se történt volna.


Viszont ha rákérdez, hogy mi van velem, nem tudom mit mondjak? Mondjam az igazat, hogy még mindig nagyon magam alatt vagyok, vagy hazudjam azt, hogy minden OK? Esetleg csak térjek ki a válaszadás elől azzal, hogy hagyjuk?


Az igazság az, hogy semmit nem változtak az érzéseim vele kapcsolatban eszméletlenül bele vagyok zúgva.


2018. jan. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy szórakozzon veled. Mondd meg neki az igazat, hogy szerelmes vagy. Ha újra elutasít, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha meg meggondolta magát, akkor ne kerülgessétek egymást tovább.
2018. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én leépíteném. Főleg, ha azért keres meg, mert tudja, hogy odavagy érte és ez tetszik az egojának. El ne mondd neki újra.
2018. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsónak nagyon igaza van.

Ha engem visszautasítana akkor törölném minden helyről, letiltanám, minden kapcsolatot megszakítanék és elfelejteném örökre.

Most csak az egóját akarja növelni hogy lát téged szenvedni. Ebben van egy jó adag szadista hajlam is.

2018. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Tudod az angoloknál is bevett szokás a következő párbeszéd:


"-Hi, how are you?

-Hi, thanks I'm fine."


Ez csak egy általános beszélgetés indítás / udvariasság. Ilyen szitukban soha senki nem kíváncsi arra, hogy tényleg mi a helyzet veled. Ez magyarban is így van.


Amikor egy ismerőssel összefutok (de nem vagyunk barátok), akkor odadobom neki a "hogy vagy?" kérdést köszönés után, amire ő azt válaszolja, hogy "megvagyok", amire én azt mondom, hogy "akkor jó" és már köszönünk is el.


A társasági normáknak megfelelően benne sem keletkezett negatív érzés és bennem sem, mert igazából nem akarunk beszélgetni, de elmenni egymás mellett 1 szó nélkül pedig gáz.

2018. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!