Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki ha megkérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki ha megkérdezi hogy járunk-e?

Figyelt kérdés
Ez úgy kezdődött hogy év elején fiú-lány ültetés volt én 1 olyan fiút kaptam akivel semmi bajom nincsen előző évben a legjobb haverjával ültem. De pár hónap után elkezdtünk órán beszélgetni hülyéskedtünk stb.. Egyik nap már mentünk volna haza én odamentem a barátnőimhez a fiú meg odajött kicsit belém csípett de csak poénból és akkor rákérdeztek a lányok hogy nekem tetszik-e, előttük nem nagyon tudtam titkolni hogy megtetszett. Állítólag én is tetszek neki. Médián egy ilyen szerelmes filmet néztünk és abban pont az esküvőről volt szó és az egyik barátnőm hátra fordult és azt mondta a fiúnak hogy : Figyelj mert egyszer neked is kell majd az esküvődet szervezni vele és rám mutatott közben, a fiú azt válaszolta hogy: Majd az is lesz de még ráér. Az a baj hogy szerintem már tudja mert a barátnőim eléggé látványosak a haverja is folyamatosan felhozza előttem a témát hogy mi van kettőnkkel és én szerintem ez miatt meg sem kérdezné vagy ha meg is kérdezné azért lenne hogy ne piszkáljanak már minket és nem tudom mit mondanák mert nem tudom hogy azért kérdezi hogy tényleg hagyják abba a piszkálást vagy tényleg tetszek neki és tényleg nem tudom mit tennék félek hogy baj lenne... ő 15F én 14L de nekem ő lenne az első mert eddig úgy voltam vele hogy ráér

2012. dec. 20. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez ekkora kérdés, akkor azt mondom, ne járj vele, valóban ráér. :) Nem mondom, hogy szerelmesnek kell lenni, mert nem kell, de annyi löket kell egy kapcsolathoz, hogy ne mástól kelljen ezt megkérdezni.

Igaz, mikor nekem volt először barátom (15 évesen), nekem is a haverok intézték el, szinte tukmálták, hogy járjak vele. Nem bántam meg, de semmiről se maradtam volna le, ha nem jövök össze vele.


22L

2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyszerű :D ha megkérdezi h jártok e akkor megkérdezed h most komolyan gondolja e vagy csak a cukkolás miatt kérdezi mert akkor köszönöd nem kéred..:D ha meg tényleg bejössz neki akkor majd biztos megfogja kérdezni, addig meg csak érezzétek jól magatokat és majd kialakul :D türelem :D
2012. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!