Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igy nem tudom elengedni, kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy nem tudom elengedni, kész tények elé állitsam?

Figyelt kérdés

2 éve ismerkedtünk össze, együtt is voltunk, én fülig szerelmesen. Aztán problémái lettek és úgy gondolta jobb ha pihentetjük a dolgot egy darabig. Utána meg keresett,hogy szeret és hiányzom neki. És most ismét megismétlödött. Másfél hónapja. Én már mindent megéltem, hiányát, szomorúságot, bizonytalanságot, a poklot, mert úgy éreztem megéri rá várni.

Legszivesebben beszélnék vele,hogy mondjon A-t vagy B-t, de ezt ne, nem birom tovább.

Voltatok már hasonló helyzetben? Nem tudom mit csináljak.


2018. jan. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a viselkedése nem elég egyértelmű számodra és muszáj kimondva is hallanod, hogy nem érdekled igazán, akkor tedd, különben csak bekattansz. Bár azt kell, hogy mondjam, hogy a szavak szerintem semmit sem érnek konkrét tettek nélkül, úgyhogy akármit is mond, ezt vedd figyelembe.
2018. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az egyik dolog, hogy a kérdésed már meg van válaszolva.

A másik pedig az, hogy ( és talán ezt kellene legjobban figyelembe venned ) állandóan ezt csinálná veled. Ha valami gondja akad, visszavonulót fúj. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy ha valamelyik félnek van valami baja, akkor eltaszítja magától a párját.

Keress egy stabil embert, aki nem ültet érzelmi hullámvasútra és nem kell mellette állandóan rettegni, hogy ugyan melyik nap mond búcsút...

2018. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, én is a poklot jártam meg. Amikor végre kimondta (sokadik könyörgés után), hogy nem akar tőlem semmit, akkor is összetörtem, de legalább tudtam, hogy vége. Légy határozott, kérd meg, hogy döntse el, mit akar, mert nem csak róla van szó a kapcsolatban, hanem rólad is. Adja meg mindkettőtöknek a lehetőséget, hogy boldogok legyetek.
2018. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te küldd el őt végleg,mielőtt belebolondulsz
2018. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!