Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elengedni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Hogyan tudnám elengedni azt az illetőt akibe szerelmes vagyok? 25/ nő

Figyelt kérdés
Az illető soha nem volt az enyém de mégis szerelmes lettem. Elutasított. Nagyon szomorú vagyok folyton ő jár a fejemben.

2017. máj. 4. 15:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
ugyan így vagyok én is és nem tudom elfelejteni. még akkor is rá gondolok ha más fiúval szexelek és nagyon rossz... remélem idővel jobb lesz :)
2017. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne fuss olyan busz után ami nem vesz fel. Mert minek. És ennyi. Foglald el magad valamivel, addig se gondolsz rá. S légy nyitott új élményekre, új emberekre. 30f
2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Majd én meg......
2017. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Majd elmúlik. Addig is próbáld magad mindenfélével elfoglalni.
2017. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Sírj két hetet folyamatosan aztán par hónapig hetente 1-2x. Fel év múlva kutya bajod se lesz


Megfigyeltem h lányoknak ez a módszere es mukodik!

2017. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan de sikerülni fog! Én 6 évig küszködtem, de végül sikerült. :) Próbálj másra koncentrálni, esetleg ismerkedni, előbb-utóbb úgy is jön valaki az életedbe aki elfeledteti veled őt! :)

27/F

2017. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanígy voltam. Több,mint 3 èvig szenvedtem. Hiába próbáltam ismerkedni,össze is jöttem egy férfival,de csak rosszabb volt. Szex után meg pláne. Minden szex után ürességet,fájdalmat,szomorúságot éreztem. Legszívesebben visítva zokogtam volna. Szakítottam azzal a pasival. Meg mellette és utána is állandóan az alkoholba menekültem. Attól is csal rosszabb lett. Aztán megpróbáltam nem foglalkozni vele. Nem nézegettem a képeit,próbáltam nem rá gondolni. Kerestem magamnak elfoglaltságot. Aztán mikor nem erőltettem a párkeresést,rámtalált a szerelem. Csak úgy,paff, a semmiből. Szinte egyik napról a másikra elfelejtettem aki miatt szenvedtem és szerelmes lettem a jelenlegi páromba.
2017. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást mindenkinek! Szomorú vagyok és csalódott. Durva hogy soha nem volt az enyém az illető. Szerintem ez még rosszabb mintha valaha együtt lettünk volna
2017. máj. 4. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy most nagyon magad alatt vagy de az ido segit elfelejteni ot. Jovo ilyenkor meg mar csak azon fogsz mosolyogni hogy milyen pitianer dolog miatt voltal szomoru (ha egyaltalan eszedbe jut). A legkonnyebben ugy engeded el ha lekotod magad minden percbe ha epp ragondolsz akkor tudatosan hesegesd el a gondolatokat.
2017. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom a dolgot.

Én tudnék ajánlani egy "feszültséglevezető" "szertartást", talán segíthet (nem szex).

2017. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!