Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 36 éves nőként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nőként lehet esélyem 10 évvel fiatalabb pasikhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég váltam el,25 évesnél többnek nem nézek ki (nem vagyok beképzelt,ilyen a genetikám),a velem egykorú pasasok nekem túl öregesek,unalmasak,gyerekeik vannak...

Vajon lehet esélyem fiatal férfiaknál,nem csak szexkapcsolatra,vagy ez csak a férfiaknak jár? Nem akarok házasságot,gyereket,félrelépés is belefér időnként,de csak szexre épülő kapcsolat nem érdekel,legyenek közös programok,stb.


2018. jan. 13. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
lehet
2018. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

"36 éves ... 25 évesnél többnek nem nézek ki" ha tetszik a külső, akkor okés

"Nem akarok házasságot,gyereket" ez is rendben van

"félrelépés is belefér időnként" ez már nem fér bele


Nem csak a megcsalás ténye zavarna, hanem az is, hogy izgulhatnék egy ilyen nő mellett azon, hogy valakitől összeszed valami fertőzést, amit elkapok tőle. Erre pedig nem igen van szükségem.

2018. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Biztos bejön a kalandvágyóknak, de akinek a feje lágya benő az idővel rájön hogy erre nem lehet építkezni.
2018. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Félrelépés is belefér időnként? Egy hozzád hasonló hülyénél lehet esélyed, a normális férfiak meg nagy ívben elkerülnek majd ha ezt meghallják.
2018. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem túl komoly ajánlat. Csak szórakozni fognak veled.

31/f

2018. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak szexkapcsolatot esetleg laza kapcsolatot szeretnél, arra van még esélyed. Komoly kapcsolatra nem igazán. Az a 25 éves pasi, aki most még azt állítja, hogy neki nem kell gyerek, család, pár év múlva újragondolja ezeket. Addigra Te már 40-es nő leszel, akivel ezt már nem fogja tudni megvalósítani, bármennyire is fiatalosan nézel ki.
2018. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem lehet gyerekem,ha lehetne bevállaltam volna 10 évvel korábban.A megcsalást úgy értettem,hogy időnként beleférne,de állandó szeretőt nem viselnék el.
2018. jan. 13. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
miért ne lehetne?!
2018. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Öööö mit is akarsz te tulajdonképpen? Komoly kapcsolat, de a megcsalás belefér... ennyire félsz attól, hogy nem leszel elég valakinek?

Egyébként a veled egykorú pasasok között is vannak fiatalosak.

Ha sikerül eldöntened, hogy mit is akarsz tkp, akkor megtalálhatod a számításaidat.

2018. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Természetesen neked is minden jogod megvan arra,hogy ilyen életet élj.A baj az,hogy mindezt ennyi idősen már jóval nehezebb megvalósítani.Nem lehetetlen,de mondom,nehéz.Hiszen a veled egykorúak java már családos ember.Aztán meg ott vannak a fiatalok,de velük meg tervezni,új életet építeni ritkán lehet.Minden esetre sok szerencsét kívánok!Ha a negyvenes pasiknak megy a huszonéves cicababák levadászása,neked is lehet szerencséd.Mondjuk ebben a megcsalós témában nem értek veled egyet,de kinek mi fér bele az értékrendjébe...
2018. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!