Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan 30-as éveinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 30-as éveinek vége felé,41es elején járó nők, akik vonzódnak a fiatalabb pasikhoz?

Figyelt kérdés
20/F
2011. márc. 5. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

37 éves leszek nyáron és a párom 2 és fél évvel fiatalabb. De nagyon tetszett egy tőlem 14 évvel fiatalabb srác is. Az az igazság hogy most is még sokan 30-nak sem néznek, simán lehet fiatalabb pasim. :)

Sosem tudtam magam mellé képzelni tőlem idősebb férfit...

2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38 vagyok, ha ő vonzódik hozzám, akkor én is, de nem hosszú távon
2011. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok meg de ez szerintem undorító. Fordított esetben is. Ami nekem még normális az ha max 1 évvel fiatalabb és max 3 évvel idősebb nálam a másik.
2011. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naná, hogy vannak nem is kevesen...egyébként van valami megmagyarázhatatlanul vonzó egy idősebb nőben..jobban beindulok mint egy 20-22 évestől amikor láttok egy érett 35-40-es nőt!


28/F

2011. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!