Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tenni ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ahhoz, hogy megfojtsam a szerelmemmel/szeretetemmel a páromat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azzal, ha folyton mindenkor, mindenben a nyakában loholsz. 0 magánéletet hagyni neki, 0 lehetőséggel az egyedüllétre.
2018. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Függj tőle érzelmileg, mint a csecsemő az édesanyjától.
2018. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha ráülsz az arcára előbb utóbb megfullad.
2018. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ráragadsz. Nem hagysz neki teret, számonkéred minden lépését. Belefolysz a magánügyeibe is, állandóan hívogatod, egyszóval ráakaszkodsz éjjel-nappal.
2018. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lopod a dumát 3-as? :D

?31/f

2018. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Neki kell azt tenni, hogy MEGUNJON!
2018. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az exem a következőket csinálta:


A nap minden áldott percében írogatott messengeren. Főleg magáról, vagy ha már nem tudott mit mondani, akkor számonkért, hogy mit csinálok épp.


Érzelmileg totálisan rám építkezett, átkozott nagy teher volt. Ő csak akkor boldog, ha mellette vagyok, ő csak akkor él, ha ott vagyok vele, ő csak velem valaki... stb stb. Úgy éreztem mintha akaratom ellenére lenne kisbabám!!


Elhalmozott spontán ajándékokkal, hiába kértem, hogy ne tegye.

És egyszerűen belém tette azt az érzést, hogy csapdában éreztem magam, és a szakítást vele el se tudtam képzelni. Olyan voltam, mint egy kalitkába zárt madár, akire ő csukta rá az ajtót és nála a kulcs is.


Aztán jött a párom, akivel akkor ismerkedtem össze. Vele csináltam végig a szakítást, mert egyedül nem ment volna. Persze, az a szar alak mindig ügyesen manipulált én meg nem vettem észre, mert naiv kislányka voltam az első barátjával!


De így is nagyon nehéz volt megszabadulni tőle. Persze személyesen találkoztam vele, hogy megmondjam vége. Ráadásul nem mertem vele kettesben maradni sem (akkor már kezdett megborulni, mint aki érzi a vesztét és még jobban ragaszkodik, féltem tőle), úgyhogy közönsége is volt az egész teátrális cirkusznak. Bőgött, ordított, kiabált velem, ölelgetett, könyörgött, ígérgetett fűt-fát (ja, persze, amikor hiába beszéltem hozzá a problémákról a kapcsolatunk alatt, a homokba dugta a fejét, nem bírt szembenézni a ténnyel, hogy elveszíthet, és milyen ironikus, pont ezért veszített el).

Hát. Szánalmas látvány volt. De nem tudtam sajnálni. Sőt inkább még jobban megerősített az elhatározásomban.


Ez több, mint fél éve volt. Az első hetekben, hónapokban masszívan zaklatott minden lehetséges helyen. Facebook, telefon, több száz(!!) sms, email, házhoz is jött (hosszú heteken át szórta ide ajándékait, virágokat az éj leple alatt).


Hol szidott, hol kérlelt, hol k**va voltam, hol élete szerelme.

Facebookról végleg törölnöm kellett magam, mert ha letiltottam, új accountot csinált, ha én csináltam újat (kép és minden konkrét adat nélkül) megtalált! Ahonnan tudtam letiltottam, amikor házhoz jött, szüleimnek kellett elküldenie. Amikor konstatálta, hogy nem nagyon sikerül felvennie velem a kapcsolatot, nekiállt leveleket írni. Ezeket a mai napig kapom.


Leszögezném, hogy megcsalás nem történt. Elismerem, hogy érzelmileg félig-meddig már túlléptem rajta, de azt is csak azért, mert előbb nem mertem vele szakítani, a problémáink elől meg ugye menekült. És azok után amit tett/tesz velem, emiatt lelkiismeretfurdalásom nincs.


Valami ilyesmi kell hozzá, kérdező, hogy megfojtsd a ragaszkodással és a megszállottsággal a párod, és tönkretedd a kapcsolatod. De ezt sem szerelemnek sem szeretetnek nem nevezem.

2018. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!