Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra találkoztam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra találkoztam az első szerelmemmel (2 év együtt,3 éve külön). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fú, ez nagyon furcsa kérdés lesz, nekem legalábbis most hullámzik a lelkivilágom, olyan furcsa, régi, és mély dolgok szaggatnak.

Az a lényeg, az első szerelmemet közvetlenül a gimi befejezése után ismertem meg, nagy volt a szerelem, különleges volt a kapcsolat, bírtam a barátait, lógtam a családjával, és ő is az enyémmel, meg az én barátaim is szimpatizáltak vele. Vele veszítettem el a szüzességemet is. Akkoriban nagyon lenyűgözött. Ő akkor már végzett az egyeteme mesterszakán. Olyan két évet voltunk együtt.

Úgy lett vége, hogy én problémás természet voltam, nekem meg ő nem jött már be, már nem találtam olyan vonzónak. Külön váltunk, ami fájdalmas volt nekem.

Azóta eltelt pár év, nagyjából 3. Mentem a városban, Budapesten, egy olyan részen ahol alig járok, és meleg volt, betértem egy kisboltba hideg üdítőért. Egyből kiszúrtam egy pasast, világos cipő, fehér nadrág, fehér póló, fehér köpeny. Mint egy orvos, ráadásul jóképűnek tűnt, izmosnak. De nem bámultam meg, csak érzékeltem, hogy ott egy vonzó emberke.

Előttem állt be a sorba a pénztárnál, és ahogy megszólalt, felpörgött a pulzusom, mert felismertem a hangját, ő volt az, az első szerelmem, az első barátom. Hirtelenjében azt sem tudtam mit mondjak, nem akartam utána szólni, hogy hé, én vagyok a Bözsi, akivel jártál. Szóval inkább nem mondtam semmit, kapkodva fizettem, és utána siettem az utcára. Egyből kiszúrtam a fehér köpenyében, utána eredtem, és a nevét kiáltottam. Megfordult, és totál ledöbbent, mikor beértem és felismert. Én se tudtam hirtelen mit mondjak. De rohannia kellett vissza dolgozni, viszont úgy dumáltam volna egy kicsit élőben. Végül kiböktem, megvárhatom az egyik városközpontban a munkaideje végét, ha odajön. Belement.

Mikor felbukkant, már nem a fehér laborruhájában volt, mert hogy nem orvos amúgy, hanem egy laboratóriumban dolgozik valami kémiásat. Szóval normális férfiruhákban érkezett, és olyan vonzó volt. :D Meg láttam is hogy a más nők közül is néhányan irigykedve néztek, gondolom azt hitték együtt vagyunk. Jaj istenem, szívem szerint rögtön ott folytattam volna, ahol abbahagytuk. De nem történt ilyesmi, viszont jól éreztük magunkat, ettünk, sétáltunk.

Nem is tudom. Hála égnek, egyedülálló, mint én. Szerintetek lehetne-e folytatni, és ha lehetne, lenne-e értelme? Nem kérdeztem ezt így meg kerek perec tőle, de egyértelműen nem úgy váltunk el, hogy na találkoztunk véletlenül akkor most vissza a feledés homályába. Úgy érzem, ha előremozdítanám hogy újra összejöjjünk, hajlana rá akár. De nem tudom... Meg most azt is érzem, már nem vagyok elég jó nő hozzá. Ha végig együtt maradtunk volna, az más lenne, de így, összejönni egy ilyen jó pasival... Nem tudom, szerintetek egyenesen kérdezzek rá, el tudna-e képzelni folytatást, vagy felmelegítve csak a töltött káposzta?


2017. júl. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs ertelme. Azert valtatok el, mert nem birta elviselni a termeszetedet, te pedig szimplan kiabrandultal belole. Most azert mert epp megint nedvesedsz ra, felesleges halott koroket ujra futni.
2017. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez mind szép és jó de én ebből az egészből azt szűrtem le, h te anno is azért szakítottál vele, mert már nem találtad vonzónak. Most pedig izmos, jó állású... Kalkuláld bele, h 50 évesen nem biztos, h izmos marad. Akkor megint csak elhagyod, mert nem találod őt vonzónak? Nem vagyok kicsit felszínes?
2017. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

A 3 év nagy idő, biztos változtatok mindketten. Ha ennyire lenyűgözött szerintem próbálj meg egy folytatást kezdeményezni, legalábbis további találkozókat.


Ezt viszont akár ott, rögtön Ő is megtehette volna, tehát várj egy kicsit, hátha Ő lép először.

2017. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon jól néz ki, jó pasi.Ez mind szép és jó, de egy kapcsolatot nem lehet erre alapozni.

Főleg,hogy az első szakításotokkor is kiábrándultál belőle.

Te érzed, te tudod,hogy milyen volt együtt és milyen volt most újra beszélgetni.

Én azt javaslom,hogy legyél kritikus és emlékezz vissza arra,amikor együtt voltatok és nem volt jó vele lenni.Biztosan voltak negatív dolgok is vele kapcsolatban.

Most is ha beszélgettek még, ne csak a pozitívumokat vedd észre.

Nem akarlak lehúzni , de ne csak a rózsaszín ködön keresztül láss, gondold át, hogy lenne -e jövőtök, nem jönnének -e újra elő azok a dolgok, amik miatt anno szakítottatok.

Persze biztosan sokat változtatok azóta.

Van akinél működik a külön töltött idő.

Ha mindketten hajlotok rá, akkor hajrá.

De én próbálnám reálisan nézni a dolgokat.

2017. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az jött le, hogy most csak azért tetszik, mert képű és férfias lett. Hosszú távon szerintem ez elég gyenge kapocs
2017. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
" nekem meg ő nem jött már be, már nem találtam olyan vonzónak. Külön váltunk, ami fájdalmas volt nekem. " Tényleg problémás voltál. Szerintem maradtál is. Dugjatok néhányat aztán beszéljátek meg a következö találkozást 5 év mulva.
2017. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Komoly kapcsolatra szellemi okokból adódóan alkalmatlan vagy, így tényleg azt csinálsz, amit akarsz. Nem számít.
2017. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!