Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok és van egy 3 éves kisfiam. A srác 19 éves. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. De valahogy most kialakult érzelmi kapcsolat közöttünk. Vagyis nála kezdődött el jobban.

Nem tudom mit csináljak azért itt már nem csak engem kell figyelembe venni hanem a gyerekemet is.



2018. jan. 17. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy fiatal anyukát, könnyű befűzni, mert reménykedik, lesz komoly kapcsolat, mert szeretne.
2018. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gál Zoé ***** válasza:
Szerintem a gyerek jobban számít mint a korkülönbség.
2018. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem igazán számít. Szerintem mind a ketten még éretlenek vagytok, szóval működhet.
2018. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ebben a szituációban számít. Főleg az, hogy a srác még csak most fog fősulira menni, már ha akar. Van rendes állandó munkája? Szereti a gyerekeidet?

Véleményem szerint nem vagytok egy súlycsoport. Képes lennél egy 19 éves fiatal felnőttre ráerőltetni úgymond 3 gyereket? Akik ráadásul nem is az övé? Hagyd kérlek, hagyj éljen még. Nem kéne az ő fiatalságát így elrontani.

2018. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Higgadt fejjel gondold át mik lehetnek az esélyei az esetleges kapcsolatotoknak. Nem biztos, hogy hosszútávra tervez, és jobb megkímélni magad a bizonytalanságtól. Ne add be rögtön a derekad, ismerd ki őt, és amíg nincs iránta bizalmad, csak óvatosan.
2018. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez simán beleférhet még, sok párnál 10 év korkülönbség is van. Persze többnyire a férfi javára, de attól még létezik.

Addig nincs gond,amíg nem extrém magas a korkülönbség - például 18 éves lányka egy 60 éves öreg papócával már kicsit mókás.

2018. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért kockázatos, mert a 19 éves srác a következő ~5 évében még rengeteget változhat, míg feltételezem, hogy egy 25 éves anyuka inkább stabilitást és biztonságot igényel.


Nem azt mondom, hogy nem működhet, de biztosan nem egyszerű.

2018. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért akarsz a nyakadba venni még egy "gyereket"??
2018. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekkorotok óta ismeritek egymást tudod,hogy milyen, alkalmas-e arra,hogy esetleg a későbbiek folyamán felelősségteljesen segítsen nevelni a kisfiadat.


Nincs veszítenivalód, ha régóta ismeritek egymást nem okoz problémát,hogy több időt együtt töltsetek hármasban, ismerkedjetek a helyzettel, és meglátod,hogy viszonyulnak egymáshoz a kisfiaddal.


Az viszont fontos kérdés,hogy a srác szeretne-e továbbtanulni, vagy dolgozni fog. Ha még tanul, és emellett nem dolgozik, nehéz évek várnak Rátok.


Viszont az se mondható ki egyértelműen,hogy felejtsd el csak a kora miatt.


25 éves vagy. Ha nem Őt választod korban akkor se fogsz sokkal idősebbet keresni, hiszen Te is fiatal vagy. Semmi biztosíték nincs arra,hogy egy 25-28 éves férfival sokkal jobban kijönnétek, és arra sem,hogy egy pár évvel idősebb férfi elfogadná a kisfiadat.

2018. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

+1 a 9-esnek. Kizárólag a korotok alapján nem lehet sok következtetést levonni, és eléggé kétesélyes a dolog, a gyerek miatt is. 19 évesen általában nem vágynak az emberek gyerekre, de te ismered őt, te tudod megmondani, hogy milyen élethelyzetben van/vagytok, és hogyan áll hozzátok. Ha ő picit komolyabb, te pedig picit komolytalanabb vagy a korodnál, miért is ne működhetne?

:)


Mindenesetre ha továbbtanulási tervei vannak, vagy el szeretne költözni, akkor az eléggé próbára teheti a kapcsolatotokat. De ez bármelyik kapcsolatot próbára teheti. Mindenesetre szerintem nehéz egy kapcsolatot úgy fenntartani, ha a felek idővel változnak vagy elkezdnek más irányba fejlődni, a 20-as évek eleje pedig tipikusan egy ilyen korszak.

2018. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!