Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mulik el a remenytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mulik el a remenytelen szerelem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a baj pont azt érzem hogy ő az igazi. Mikor először taliztunk olyan érzésem volt mint ha ezer éve ismerném. Megláttam és " meghaltam"

Szenvedek.

De azon is agyalok mi az hogy igazi? Mert ha igazi lenne akkor kölcsönös lenne nem?

Vagy úgy érted hogy számomra az igazi?

Vajon miért nem szeret mikor én úgy szeretem mindent megtennék érte és nem azért de jobban nézek ki mint a neje.

2018. jan. 19. 19:37
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt még ilyen hamar nem tudhatod. Én is szép fokozatosan jöttem rá, hogy bizony az a lány volt Az Igazi...és már 18 éve cipelem ennek a súlyát, képzelheted, mennyire szívderítő dolog.

Egyelőre annyit tehetsz, Kérdező, hogy reménykedsz. Próbálkozhatsz ismerkedni is, de tapasztalatom szerint ez nem túl jó módszer: ha bele is szeretsz másba, és tönkremegy az a kapcsolat is, akkor kb. ugyanott vagy, ahonnét elindultál. Szóval lyukaknak a másik szerelemmel való betömködése jókora baromság, ugyanaz, amikor az adós a hitelét egy másik felvételével törleszti, és a végén adósságspirálba kerül.

2018. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

„De azon is agyalok mi az hogy igazi? Mert ha igazi lenne akkor kölcsönös lenne nem?”

-Pontosan. Ráadásul nagyon sok „igazi” létezik.


„Vajon miért nem szeret mikor én úgy szeretem mindent megtennék érte és nem azért de jobban nézek ki mint a neje.”

Nézhetsz ki akármilyen jól... a te érzéseid a szívedben vannak, az övéi meg a farkában. Te mondod ezt, szóval hiszünk neked, csak tudatosítsd is végre!


Szóval döntsd el, hogy a kufircolás jobban hasznodra van-e, mint amennyire tönkretesz a viszonzatlanság.

Tehát ha ebben a kapcsolatban több a negatívum, mint a pozitívum, akkor érdemes lenne végetvetni. És főleg ajánlom, hogy a hosszútávot is figyeld meg. Milyen lesz ez egy év múlva, mide jutnál vele, és mire nélküle.


Szóval tudatosítás!


Amúgy maga a kérdés... amíg vele vagy, addig nem fog elmúlni, évekig leszel szerelmes, és annak elmúltával is szoros érzelmi kötelék fog hozzáfűzni.


Ha megszakítod-ellehetetleníted vele a kapcsolatot most, akkor elvághatod az érzelmi kötelék elmélyülésének lehetőségét, és hamar visszaállhatsz a rendes pályádra. Náhány hónap - fél év. Kb.

2018. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Az Igazi csak egy gyerekmese. Belátható, hogy olyan nincsen, nincs valaki, akit neked teremtettek. De létezhet olyan, aki a legközelebb áll ahhoz, és sok nagyon közel álló lehet. Viszont tényleg kölcsönösnek kellene lennie, ha ennyire összeilletek.
2018. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem ő az igazi, mert ez egy szemétláda, aki lelkileg testileg kihasznál. Tudom, hogy nehéz felfogni, ha az ember nem lát a rózsaszín ködtől, de ez az igazság!
2018. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!