Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy reménytelennem hitt szerelem beteljesedett?

Figyelt kérdés
Megesett már valakivel? Esetleg, ha elszúrt valamit eleinte, de aztán mégis remdeződött? Mert mindig beteljesületlenről van szò, a beteljesült, eleinte reménytelennek hitt szerelemről nem lehet hallani. Történt ilyen?

2017. ápr. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Velem még nem történt ilyen.
2017. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha elb @sztál valamit de szereted akkor keresd őt és tegyél meg mindent érte!

Ne várj arra,hogy majd magától megváltozik minden...

2017. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Tövismadarak-ban láttam ilyet.
2017. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Velem volt hasonló,azaz még tart. Bár nekem nem az elszúrás a lényeg mert nem szúrtam el semmit. A kakcsolatfelvétel ismerkedési szakaszában legjobb barátságba kerültem egy fiúval. Sokat lelkiztünk,sírtunk-nevettünk és ezalatt beleszerettem. Egy ideig titkoltam és külsőmből kifolyólag nem is volt esélyem. Aztán ő megsejtette és kihúzta belőlem a dolgot. Átsírtam az estét,hogy úgysem kellek neki+már barátkozni se tudok vele... aztán azután nem sokkal találkoztunk. Ennek már egy éve,azóta élek vele boldog párkapcsolatban :)
2017. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!