Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők, volt rá példa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, volt rá példa, hogy "harcoltatok" egy férfiért?

Figyelt kérdés

Én most ebben vagyok. Azt hittem el tudom engedni, de nagyon hiányzik, sokat gondolok rá. Beszéltem is vele, találkoztunk. Beszéltünk a kapcsolatunkról is...szerinte nem változna semmi, de hiányzom neki.

Jól teszem ha nem adom fel?

A múltról annyit, hogy nem minden működött úgy, ahogy szerettük volna, én is hibás vagyok.

De én most hiszek/hinnék ebben az egészben.


2018. jan. 19. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Minel tovabb kuzdedz,annal nagyobb lesz a po.faraeses. Ezt joindulatbol mondom. Ez a tipikus szitu,amikor a pasinak mar van uj noje es az erdekesebb neki. Vagy tobb uj noje.


:( :(


N

2018. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, de szerintem bármelyik nemben, akiért úgy kell harcolni, mert a másik fél nem is tesz semmit a kapcsolatért, ott már nagy gond van. Nem a feleknek kell egymásért küzdeni, ha már küzdeni kell, hanem a kapcsolatért. A Te esetedben pedig nekem ennyiből úgy tűnik, hogy a férfi már nem igazán akar tenni ezért semmit.


Voltam ugyanilyen helyzetben, és most már én érzem magam hülyének, hogy még hónapokig futottam utána, miközben ő már régen eltemette a kapcsolatunkat és élte az életét.

2018. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szerelmemnél a szakítás után/körül. Nem akarok megbántani senkit, de visszagondolva egy szánalmas csicska voltam. Azóta megtanultam a rendet, mivel a megaláztatások és a teperés ellenére nem lett belőle semmi utána már. Ma már nem harcolok senkiért és én sem akarom, hogy harcoljanak értem. Ami működőképes, az működni fog, mert mindkét fél tesz érte és teljesen természetes, hogy érdeklődnek egymás iránt stabilan, csapongás és játszmák nélkül, meg akarják egymást a hibáik ellenére. Ami meg nem működőképes, el kell engedni a p*csába, senki senkinek nem tartozik azzal, hogy éveket vagy álmatlan éjszakákat bsszon el más hülyeségeire meg ingadozásaira.


Nálam valaki vagy egyértelmű jelzéseket ad (semlegeseket vagy pozitívakat, de nem ilyen hol akarlak, hol nem, ellentmondásosakat), vagy továbbállok.


Fantasztikus érzés volt egy év sírás, stresszelés, gombócba szorult gyomor és a másik érzelmeinek találgatása helyett a szakítás után végigaludni egészben az éjszakát töprengés és rémálmok nélkül. Azóta csak erre vágyom és ha olyan emberrel találkozom, aki ezt megzavarja, úgy vágom ki az életemből, hogy a lába nem éri a földet. Majd ha kitalálta, mit akar és nem kétértelműsködik, jöhet vissza.

2018. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!