Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Embereek:D:D Ti hisztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Embereek:D:D Ti hisztek abban, hogy tiniszerelemből lehet komoly és életre szóló kapcsolat? Volt már rá példa, hogy ilyennel találkoztatok, vagy veletek is ez van? ^^ csak kiváncsiságból,16/L:3

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 16:29
 1/6 Marko polo ***** válasza:

HIMYM - Marshall és Lilly

XD... Persze hogy létezhet

2015. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben nem kell hinni.

Attól még létezik.

Volt osztálytársamnak szülei hatodikos korukban( 12) ismerkedtek meg és jöttek össze.

Osztálytársam is rá bizonyíték, együtt maradtak.

Nálam is majdnem ez volt, de sajna nem illettünk 100%osan össze.( Ő még mindig engem tekint élete szerelmének és velem akar majd élni.)

18F

2015. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm most házasodott 6 év kapcsolat után, aztán most tervezik közösen külföldre. Akkor volt 17 mikor összejöttek most 23 éves az ismerősöm.
2015. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm lassanként összeköltözik a barátjával, akivel 17 évesen jött össze. Most 22, a barátja 23. Előfordulhat ilyen, persze.


De nem velem, az tuti :D Mai fejjel visszagondolva, miféle alakokkal álltam én össze tinikoromban... Te jó ég... Mostani tudásommal nem azért nem jönnék velük össze, mert ismerem a mese végét...

2015. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óóó értem és köszönöm a válaszokat:3 szerintem olyan szép dolog, ilyenről nem is nagyon hallani sajnos mostanság a mai világban, mert egyesek szeretnek cserélgetni.. nem is értem:/
2015. márc. 18. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért cserélgetik legtöbben a párjukat, mert annyira akarnák. A legtöbben boldogok lennének, ha rögtön elsőre megtalálnák az igazit, a nagy ő-t. Csak hát ez ugye nem mindig jön össze.

A tinikor mellesleg amúgy is az útkeresésről szól, olyan kérdésekre keresi mindenki a választ, hogy "ki vagyok én valójában?", "mi a szerepem ebben a világban?", satöbbi, és úgy nehéz igazán hozzád illő társat választani, ha még te magad sem ismered magad, főleg, hogy ha a másik is veled egykorú, aztán senki se ismer senkit. Tinikorban még nagyon változékony a személyiség, főleg a váltásokkor- leginkább az egyetemre/érettségi utáni munkába kerülésre gondolok-, amikor teljesen új közegbe kerül az ember. Gyakran más városban tanul az ember, az akkori ismerettségi körét hátrahagyva- én másik országba jöttem. Millió új emberrel ismerkedik meg ilyenkor az ember, millió új élmény éri, és nagyjából ilyenkor alakul ki benne az, hogy na mégis, ki vagyok én, ki AKAROK lenni, és mit akarok kezdeni az életemmel. Ha a párja vele együtt változik, az fantasztikus, ha fizikailag is együtt vannak és ugyanazok a hatások érik őket, akkor van az leginkább, amit te mondasz, az örökké tartó boldog szerelem. De ha nem ez történik, akkor 99%-ban szétmennek, mert annyira mások lesznek ahhoz képest, mikor megismerkedtek, hogy már nem is ugyanaz az ember egyik sem, nem is ismerik már egymást, így nem is lehetnek szerelmesek.


Ez az élet természetes folyása, és ezért mondom, hogy nem feltétlenül azért cserélgetik a partnereiket gyakran az emberek tinikorban. Persze, az a szint, amire gondolom te gondolsz, mikor hetente mással, az nem erről szól, de szerintem ők sem éppen boldogságukban teszik ezt, mert ennyire akarnák. Tudat alatt náluk is ott van ez a "kelljek valakinek", "szeressen valaki, BÁRKI" érzés, amit korábban nem kaptak meg azoktól, akiktől kellett volna, és ezt az érzelmi hiányt próbálják betölteni ilyen módszerekkel. Szólhat ez persze lázadásról is és a puszta élvezetről, de egy kiegyensúlyozott érzelmű ember nagyon ritkán vág bele ilyesmibe jószántából.


Csak hogy a "nem is értem" kitételedre választ adjak :) 4es voltam.

2015. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!