Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kijöttem külföldre, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijöttem külföldre, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk erre elhagy a párom?

Figyelt kérdés

Direkt azért jöttem ki dolgozni, hogy megerősítsem az anyagi helyzetünket és 2 hónap után tegnap közölte velem a párom , hogy talált mást magának. 4. éve voltunk együtt. Pedig direkt megkérdeztem , hogy kibír e pár hónapot nélkülem.

Most picit üresnek érzem magam nem tudom mit csináljak :(


Más járt már így?


2018. jan. 20. 13:44
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Kifejeltettem: 27/F vagyok.
2018. jan. 20. 13:45
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen nőért nem kár :) Találsz jobbat, fel a fejjel!
2018. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy már előtte problémák voltak, csak nem vetted észre, ő nem közölte veled, szóval már 2 hónappal ezelőtt sz..r volt a kapcsolatotok.

Ő pedig nem akart téged meggátolni abban, hogy jó helyen sok pénzt keress.


Egy kapcsolat működőképességéért minden egyes nap tenni kell. Sok őszinte nyílt kommunikációs szükséges.

2018. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón megúsztad.

Sok nő ilyenkor nem lelép, hanem szeretőt tart.

Szal örülj neki.

2018. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%

Tudod mit mondok? Egy kéthónapos kapcsolat még nem olyan erős hogy csak úgy ott hagyd a párod. Úgy gondolta döntsd el te. Ő ottmaradt magányosan mérlegelt megdumálták és lépet.


Én nem hagytam volna ott, nincs az a pénz.

Vagy együtt vagy sehogy.

2018. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%

5-ös: olvasd már el újra. 4 évig voltak együtt, 2 hónapig volt kint.


Kérdező: sajnos ez gyakori, valószínűleg már előtte sem volt biztos benne, hogy veled akar lenni, a távolság csak segített neki meghozni a döntést

2018. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%

4 év után már más. Ahhoz meg túl hosszú idő hogy otthagyjam.


Nem a lányt akarom védeni de ez nem normális dolog szerintem hogy otthagyom akit szeretek miközben egy embernek napi szinten vannak szexuális és érzelmi igényei is. Megromlik a bizalom is egyszerüen nem egy igazán járható út ez.


A Kamionosok feleségeit is meg lehet érteni. Milyen élet az ha otthagy a párod. Ne kívánja meg a szexet 2 hónapig vagy vibrátorozzon?


Értitek?

2018. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Nélküled?? Várjál csak! Akkor ki hagyott el kit? 🤔🤔🤔


Ha az anyagi megerősítés lett volna a cél, akkor ő is ment volna dolgozni veled, nem gondolod?

De valószínűleg már régóta un téged, csak félt szakítani. Szünet alatt megkapta, ami kellett neki ehhez. Jobb így amúgy. Inkább most, mint 40 évesen.


Én azt mondom, legyen pénzed, maradj még kint picit. Addig lehiggadsz, stb... nyárra jól kisportolod magad, aztán becsajozol megint 😉

2018. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Több férfi ismerősöm is kiment időszakos munkára külföldre. Kivétel nélkül mindent megcsalták vagy kidobták...
2018. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Külföldre vagy párban vagy sehogy.


Egyedülálóként is iszonyat szenbedés.. Részletekbe nem mennék.


F29

2018. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!