Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretne tőlem? Mit vár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem? Mit vár? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú/férfi aki nagyon tetszik, talán kezdtem szerelmes is lenni belé. Látásból névről már régebben ismertem, de kb 3-4 hónapja rám írt, hogy szeretne megismerni, én is szerettem volna őt, ezért belementem, írogattunk, ismerkedtünk, sok mindenben hasonlítottunk. Ezekután találkoztunk többször, nagyon tetszett nekem és elmondása szerint én is neki. Aztán találkozgattunk nála vagy nálam, ilyenkor csináltam neki vacsit, beszélgettünk, filmeztünk. A testiséggel kapcsolatban voltak problémáink, az elején ő volt a kezdeményező, (az első csóknál is,) és ez nagyon imponált, és nagyon élveztem amit csináltunk, én egy félénk lány vagyok aki elég tapasztalatlan, ezért ez első illetve második lehetséges alkalommal visszakoztam, de volt csók, simi meg ilyenek,de szex nem. Ezeknél az alkalmaknál ő biztos "fel volt húzva", és biztos rossz is volt neki, (nem akartam megbántani ezzel) de ő mindig rögtön haza ment. Nagyon fontos lett nekem ez a fiú, ezért próbáltan én kezdeményezni,de ekkor már ő volt aki nem igazán akarta, ezért meghiúsultak a dolgok. Nem tudtam vele megbeszélni ezt, mert ahányszor kérdeztem mindig az volt a válasza hogy ő nem tudja megfogalmazni mit is érez. Ezek után kicsit hanyagoltuk egymást és pár nap mulva azt mondta hogy másra vágyik, de azért folyamatosan érdeklődünk a másik felől, igaz hogy csak írásban. Nekem ez nagyon rosszul eset,de elmondtam neki az érzéseimet, de ő erre az volt a válasza hogy tennem kell azért amit szeretnék, azóta én mindig próbálkozok nála, de ő semmit nem tesz. Én nem értem!! ?? Szerintetek akar még tőlem valamit? Miért biztat? Ismeri az érzéseimet, akkor mit vár még tőlem? Ez azért alakult így mert nem feküdtem le vele egyből? Hogyan értessem meg vele hogy őt akarom? Sajnos tudom hogy hagynom kellene a dolgot, de nem megy.

20L,27F


2018. jan. 29. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem érdekled már, nem érdemes rágódni rajta.
2018. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mással is ismerkedik közben, és ezért nem tudja mit akar. Igen, nem jött be neki, hogy nem tudott téged meghúzni. A másik nőt lehet meg tudta, vagy előbb meg fogja tudni. Nem garantálom, hogy ez az igazság, de nem lepne meg, ha közben mással is randizna.
2018. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És igen, ne rágódj rajta, sajnos ő nem szeret téged igazán, hagyjad, jön olyan majd, aki téged akar.
2018. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit
2018. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek megunt várni a dologra, megharagudott e miatt vagy nem érdeklem már? Mit tehetek még az ügy érdekében? Szeretnék vele lenni nagyon, de biztos is akarok lenni abban, hogy annak adom a szüzességemet, aki viszont szeret.
2018. jan. 29. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, tudom, hogy nagyon akarod őt, de nem kellesz neki eléggé. Ha kellenél, ott toporogna az ajtód előtt, hívogatna, írna. Értsd meg! Azt nem lehet nem észrevenni, ha valakinek kellesz. Lehet, hogy nagy kegyesen, ha sokat búvészkedsz meg tudod vele dugatni magad egyszer, de kell ez neked? Nem értékel téged. Nem haragszik, csak van neki már más képben. (Nem most jöttem le a falvédőről sok helyzetet átéltem, és mikor ez volt, utána kiderült, hogy már más csaj van a képben. Ennyi.) de nem ez a lényeg, hanem a mondandóm eleje. Mindegy hogy mikor fekszel le, hogy viselkedsz, ha kellesz egy férfinak, azt nem lehet nem észrevenni.
2018. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 6-nak igaza van. Gondolok arra, hogy inkább a szex motiválta és nem lett semmi?

De az is lehet van más is neki.

És mit kéne tenned? Szexelni vele? Aztán majd meglátja mi lesz?

Szerintem zárd ezt le. Egy férfit, ha tényleg érdekli egy nő, úgy igazán csak egyre vágyik és ilyen kijelentést nem tesz: tenned kell azért. Nem szab feltételeket és akármennyire vágyik a szexre tud várni a nőre. Tapasztalatból mondom.

N

2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jah 7-es vagyok...lemaradt

Nekem volt egy férfi, akit kedveltem de őt inkább a szex motiválta, jól elbeszélgettünk. Aztán hol keresett, hol nem. Egyszer rákérdeztem te haragszol hogy nem írsz?

A válasza az volt: te félreértesz engem 😂 én soha nem könyörögtem senkinek😂

Számomra szánalmas és nevetséges ez, mert jól megértettük egymást és én kis buta tudnom kellett vol a, hogy ez egyenlő egy kis szexxel. Amivel nincs is gond. De én társra vágytam nem hogy majd csak ürítés legyek mikor éppen neki hiánya van.

2018. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt szerette volna ha a második randin szétteszed neki a lábad. Ha ezt akarod udvarolj neki tovább. :)
2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz magadból teljesen hülyét csinálni, akkor elfelejted, mert ő csak szexet akart, és mivel tőled ezt nem kapta meg, ezért nincs úgy különösebben miért beszélgetnie veled, hiszen szexet bárhol, bárkitől megkaphatja.
2018. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!