Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mari321 kérdése:

Szerintetek szerelmes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve együtt vagyok a barátommal. Féltem őt, aggódom érte, gondoskodok róla, lesem a kívánságait, ha nincs velem, hiányzik... De mégis egyre gyakrabban gondolok arra, hogy milyen lenne mással, hogy ő e az igazi, boldog leszek e vele meg ilyenek... Ez azért van, mert már nem szeretem vagy csak azért mert megszoktam őt, viszont legbelül szeretem, csak kitartóbbnak kéne lennem? Soha nem tudnám megcsalni, az nálam elvi dolog, viszont van hogy gondolok rá. Nem tudom mit tegyek. Vele maradjak vagy ne? Régebben már szakítottam vele, csak nagyon hiányzott és akkor úgy éreztem szeretem. Most is azt érzem, nem tudnék vele szakítani, de így meg olyan, mintha valami nem lenne okés... Tudnátok segíteni, hogy miért van ez?

2018. jan. 31. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakitani kell, aztan kibirni azt az idot amig hianyzik, elmulik egesz hamar.
2018. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel kell dobni a kapcsolatot.


Amugy azért érzed így mert a párod elkényelmesedett. Többet teszel Te a kapcsolatba mint ő és ez egy diszharmónikus hangszer..


Javítsatok ezen valahogy kommunikáció kell ide.


tudod te mi a baj.. Mond meg neki mi nem tetszik. Mit szeretnél ha változna..

2018. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 31. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél Nő és legyenek igényeid. Beszélj vele, mondd el neki hogy valami hiányzik. A kapcsolat öröm. Persze lehetnek nehéz időszakok mert mondjuk hajtotok vmiért és fáradtak vagytok stb. Én megdöglök hogy lássam a párom és minden nap új, évek óta minden nap szebbnek látom.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!