Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én ronthattam el, vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ronthattam el, vagy neki voltak mások a szándékai?

Figyelt kérdés
Lányok, Fiúk! Van egy srác akit szeretek, már majdnem lefeküdtem vele, de féltem hogy elbénázok valamit(szűz vagyok), talán szerettem volna ha ő kicsit rámenősebb, de ő a 2. ilyen "majdnem" alkalom után hanyagolni kezdett. Az elején tepert értem, de ezekután mitől változott meg? Azóta ha keresem akkor beszélni beszélünk (nem bunkó meg semmi, normálisan viselkedik), de ő nem keres, ez nagyon rosszul esik! Mit tegyek? Ti mit tennétek? Miért viselkedik így? Tanács? Léci írnátok kort, évet!! 20L

2018. febr. 1. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha hanyagol, akkor lehet csak szexre akart téged. Én hanyagolnám a helyedben, elég átlátszó, hogy a két "majdnem" alkalom után változik meg. És ezek után biztos nem fekudnék le vele, főleg, hogyha az első alkalom lenne.

21L

2018. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolja: Velem ne szórakozzon ez a kiscsaj, ott az a másik, azt könnyen megkaphatom!

23 F

2018. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszi nincs esélye és nem akar elveszíteni..
2018. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ő tudja, hogy szűz vagy? Mert ha nem, lehet, hogy a két "majdnem alkalom" után, úgy érzi, hogy nincs esélye.
2018. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudja, de azt igen hogy van esélye
2018. febr. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!