Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni 3 éve a szerelmemet? Mért nem érdekel egy lány sem 3 perc után?

Figyelt kérdés

Egy honnapot beszélgettük facebookon (3 éve már) a szerelmemmel, és le is jött hozzám nagyon boldog voltunk, én első látásra bele szerettem. Sajnos csak egy napig volt nálam és utána meg változott a lány. Anyám látta rajtam nagyon szeretem a lányt pedig csak egy napig jártunk. A két kezemen nem tudom meg számolni mennyiszer csalódtam, és mennyiszer utasítottak vissza az kinéztem miatt. Itthon mondják nekem jó lenne már találnák egy rendes lányt akivel össze is házasodhatnák, nekem akkor egyből el borul az agyam. Nekem csak kettő nagy szerelmem volt az életembe, első lánnyal 8 honnapot jártam, az utolsó nagy szerelmemmel meg 1 napot jártam. Ez a két lány egy faluba lakot mikkor meg ismertem az első szerelmemet 10 éve és szomszédok is voltak. Nagyon jól smárolt az utolsó csajom sokkal jobban mint a többi lány, és el is kábultam a smároláskor. És inkább egy jobb képű pasit választott mert jobban néz ki és nagy képű verekedős. Próbáltam már írni más lányoknak de el utasítanak mert nekik is ugyan olyan pasi kell mint a Ronáldo g..i focista, vagy vissza se írnak a lányok. Nem is nagyon érdekelnek párperc után meg unóm.


Szerintetek ezt meg teszem sikerül 100%-ra? A kádba engedek meleg vizet és a hosszabbított be rakom mellém a kádba. Jó lenne meg halni ennyi csalódás után.


Van egy olyan film ami rólam szól 99%-ban de ha meg teszem akkor már 100% lesz. Sókat álmodtam lányról hogy velem van újra és boldogok vagyunk, ha felébredek akkor rossz érzésem van.



2018. febr. 1. 19:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A lánnyal vége lett minden ezt a zenét is hallgattam és elsírtam magam mint ma is: https://www.youtube.com/watch?v=4Tz5djpUwJY



Itt a film nézzétek végig mert volt velem munkám vágás: [link]

2018. febr. 1. 19:08
 2/11 A kérdező kommentje:
2018. febr. 1. 19:27
 3/11 Gál Zoé ***** válasza:
Hallgasd meg ezt is kérdező: https://www.youtube.com/watch?v=gwJH_vuVDJ4
2018. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek halgatol/ nézel ilyen depis videókat/filmet??? Szerinted jó hogy ha még rá is teszel ezzel egy lapáttal???? Minek gyotrod magad 1 nap vegedt? Ha neki semmit sem értél, akkor miért szansz arra egy percet is, hogy miatta gyötrődj??? Az írásod alapján gondolom nagyon fiatal vagy, én a helyedbe nem bánkodnék főleg ilyen semmiségen. Ez akkor lenne probléma ha nem 1 napot voltatok eggyut hanem mondjuk 10 évet.. Szedd össze magad és lépj túl. Már ő is rég el felejtett ennyi idő alatt szerintem. Inkább össze szednéd magad, azzal többre mész...
2018. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4 "Minek halgatol/ nézel ilyen depis videókat/filmet???" Azért mert rólam szolnak, amikkor először láttam a filmet csak néztem egy nagyot hogy ilyen hasonló film van rólam, még az is hogy az állom véget ért volna előbb zuhantam, és mikkor fel ébredtem nem tudtam meg mozdulni pár percig még a szememet sem. Sokszor úgy feküdtem le aludni hogy szúrt a szívem és alig kaptam levegőt, reggel meg úgy keltem fel szédültem fájt a fejem majdnem össze is estem csak épp meg tudtam kapaszkodni. "Szerinted jó hogy ha még rá is teszel ezzel egy lapáttal????" Tudom hogy nem jó, csak nekem sose lesz már nőm mert el utasítanak. "Minek gyotrod magad 1 nap vegedt?" Azért nem sikerül el felejtenem aki rendes volt velem és mindennap kereset faceookon, és az első barátnőmnél is el tudtunk beszélgetni de akkor még csak haverilag. "Ha neki semmit sem értél, akkor miért szansz arra egy percet is, hogy miatta gyötrődj???" Elérte a célját hogy bele szeressek és utána dobott, de nekem még hiányzik.


Velük is próbálkoztam facebookon de el utasítottak: [link]

2018. febr. 1. 20:15
 6/11 Gál Zoé ***** válasza:
Wow 25 éves Kate Rainbow? Sose hittem volna.
2018. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pszichologus
2018. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi a bajom? A haverom mutatott egy lányt a facebookon akit kicsit ismerek régen beszéltünk haverilag, nem tudom hogy rá írjak e, kicsit tetszik jó lenne el tudná felejtetni a szerelmemet, de nincs is nagyon kedvem rá írni. Akarok is rá írni de nem is, mert a szerelmem hiányzik a kedvessége. Ha mutatnák nektek róla képet nektek meg tetszene a szerelmem.
2018. febr. 1. 23:09
 9/11 A kérdező kommentje:

2 Éve meg láttam a szerelmemet új pasival össze jönni facebookon, én egyből el kezdtem sírni minit még soha ennyire egy lányért, egyből vettem be fájdalom csillapitot és ittam sók pálinkát bórt konyakot, és össze is estem a szobámba, muszáj volt ilyent tegyek könnyebb legyen el viselni.


Nem tudom, hogy tudok e egyáltalán lányokkal lenni az életben.


És érzem hogy hamarosan véletlen összefutok a szerelmemmel a városban 3 év után, lehet annyira ki készülők a szívem ki ugrik a helyéről vagy összeesek. Nem tudom mit tegyek akkor ha meg látom.

2018. febr. 2. 00:43
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugodj le kerlek. kosd le magad mással, ne gondolj ra.
2018. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!