Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év feletti lányok: Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányok: Ti szoktatok randizni olyan srácokkal, akik alig 10 perc, pár mondatos beszélgetés után fotót kérnek, majd szinte azonnal randira hívnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm. 27 L

2016. jan. 29. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Tudom nem nekem szól, mert 21 vagyok, de a hideg ráz tőlük, szóval nem.
2016. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként talán rávílágíthatok a miértre. Nem szoktam 10 perc után randit kérni. Fotót sem olyan hamar, de azert nem is várok napokat vele. Mert megesett nem egyszer, hogy talált a szó a hölggyel, sok közös téma, érdeklődés stb. Viszont mikor megláttam a fotóját...hát elkámpicsorodtam. Nem kell ehhez ronda legyen, elég ha nem jön be.

Ugyanez van a randik esetében is. Minden klappol, az ember elkezd kötődni valamilyen szinten, sőt, a fotó is tetszetős. De a randin kiderül, személyesen nincs már meg az a szikra. Na, ekkor van az, hogy hajlamos az ember türelmetlenkedni, lássa már azt a valakit, randizzon is, ha a fotó tetszik. Hogy tudja, érdemes-e energiát fektetni bele.

Nehéz dolog tud lenni, a társkeresés ezen formája.

2016. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Ja, ha valaki egyből fotót/randit kér, azt érdemes mellőzni. Nekem fontosabb ezeknél, hogy normálisan el tudjak beszélgetni a másikkal. :-)
2016. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ma 18:20 Ellentmondasz önmagadnak. Neked fontosabb, hogy jól el tudjatok beszélgetni, mint fotót kérni, hogy meglásd milyen. De ha ismeretlenül jól elvagytok, aztán meglátod és nem tetszik, akkor elkámpicsorodsz.


Nem randiznék így. Eleve neten fura, ahogy előttem szóló mondja, nem tudhatod, hogy van-e az a vonzalom, ami élőben rögtön kiderül, hogy szívesen ráugranál-e vagy sem.

2016. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

3-as, mert élôben nem lehet elbeszélgetni?

Egy randi pont arról szól, hogy megismerjük a másikat, beszélgessünk vele. Nem feltétlen azt jelenti, hogy egy perverz állat aki csak fel akar csinálni. Élôben pedig sokkal jobban meg lehet ismerni egymást, mint cseteléssel. Nem tudom ez miért probléma.

2016. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fent vagy társkeresőn és nagyon utalom, amikor ecseteli, hogy ő jófej, egyátalán nem felszínes, de egyszerre képet kér! Ezt nem bírom. Persze tudom, hogy nem lehet hetekig, hónapokig húzni, de nem ennek kellene a legfontosabbnak lenni!
2016. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Valóban az ismerkedésről szól a randi. Azt sem hiszem, hogy ellentmondtam volna magamnak.
2016. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
srác vagyok és hallottam már ilyenekről (itt az oldalon), én szégyellem magam a helyükben... nem tudom mennyire kell elkeseredettnek lenniük, hogy már rögtön az első üzenet után szerelmet valljanak :D 23/f
2016. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pár mondatos beszélgetés után azért elég fura az ilyesmi, de szerintem ha már meg van a kezdeti dolog akkor jobb élőben folytatni a beszélgetést. Netten keresztül ha nem látod a másik fél mimikáját gesztikulációit mit milyen hangujjal mond ..teljesen más kép alakul ki róla mint ha élőben mondana el ugyan azt.


Mégis mi gond van vele ha valaki csak arra használja a nettet, hogy épp megismerje a másik felet egy kicsit de inkább élőben szeretné folytatni a beszélgetést ?

Egy beszélgetés még nem kötelez semmire, nem feltétele, hogy most ezután jártok vagy ásó kapa nagy harang és összekeltek .....


Nem tudom miért de sok lány ha ismerkedés céljából vagy csak úgy elhívják rövid ismerkedés után pl. kávéra beszélgetni azonnal házassági ajánlatként fogja fel...

és úgy reagál mintha valami szentségtörés lenne....


28f vagyok és komolyan nem értem, mi olyan nagy dolog van abban ha, fényes nappal forgalmas helyre valaki elhív pl. üdítőzni és beszélgetni mi olyan ijesztő van ebben ?

2016. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Kétféle lány van, aki néhány levélváltás után lelép, vagy vissza sem ír egyáltalán, meg amelyikkel el lehet hosszan beszélgetni és szívesen találkoznál vele. Na ez utóbbi halt ki számomra az utóbbi időben.
2016. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!