Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondom lehet abból, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondom lehet abból, ha a barátomnak az egyik legjobb barátja lány? (Semmi bajom nem volt a csajjal, ameddig nem szúrt hátba) Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a barátom egyik legjobb, sőt, talán a legjobb barátja egy lány. Nem vagyok maradi gondolkodású, úgy voltam vele, hogy persze, fontos dolog, hogy legyenek barátai. Még próbáltam is összebarátkozni a lánnyal, mert nagyon kedvesnek és jó fejnek tűnt.

Aztán a lány öccsének kiderült, hogy esküvője lesz és a barátomat meghívták, engem meg nem. Gondoltam, annyira nem gáz, majd lesz valami. De aztán a barátom azt mondta, hogy a lány azt akarja, hogy kísérje el őt az esküvőre. Ezen persze kiakadtam. De nem volt gond, mert a barátom mondta, hogy így nem megy el akkor. É. Mondtam, hogy tegyen úgy, ahogy neki jó. Végül nem ment el. Nagyot csalódtam a lányban, de gondoltam adok még egy esélyt. Meghívtuk egy buliba a lakásunkba. Az elején tök jófej volt, de aztán mikor a barátom kiment az udvarra, akkor utána ment és legalább fél órát beszélgettek és mindenkit visszaküldtek, hogy ez “titkos”. Akkor is kiakadtam, de nem akartam mindenki előtt kiborulni, ezért nem vettem róla tudomást. Másnap mondtam a barátomnak, hogy nem alarom látni a nőt többet, oldja meg. Azt mondta, hogy beszél vele és nem találkoznak többet. Azóta nem találkoztak (elvileg) de a csaj folyamatosan írogat a barátomnak és mindig kéri, hogy menjen át hozzá, meg találkozzanak. Pedig a barátom megmondta neki, hogy nem fognak többet.

Szerintetek mit tegyek? Hogy tudnám lekoptatni, ha harcolni akarok? Vagy hagyjam az egészet és törődjek bele? Esetleg hagyjam el a pasimat? Hiszen ő válaszol és buzdítja. Amúgy beszéltem erről a barátommal, de ő azt mondja, rémeket látok. Szerintem pedig ez a csaj bele van zúgva.

Kétségbe vagyok esve, mert nagyon szeretem ezt a férfit. Bármit megtennék érte, de úgy érzem, nem tudok mit tenni.



2018. febr. 3. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű,hogy a csajszi (ha nem is szerelmes), de többet szeretne a barátodtól. Ezt nektek kell tisztáznotok. Ebben az esetben engem is nagyon zavarna a dolog, de van aki nem is tudná ezt ilyen higgadtan kezelni, és már régen nekiesett volna a csajszinak. De neked is előbb-utóbb elfogy a türelmed... Ezt minél előbb konkrétan megkéne beszélnetek, és lehet a csajszit is számon kéne kérni.


Egyébként megjegyezném, hogyha valakit meghív valaki az esküvőjére, és tudja hogy az illetőnek van párja, akkor rohadtul nagy bunkóság csak az illetőt meghívni, a párját pedig nem. De mindegy.

2018. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem alap lenne a barátnőjét is elhívni. Tetszik neki vagy szerelmes a barátod a szerintem ezek alapján.
2018. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!