Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miket tudnánk csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tudnánk csinálni a barátommal?

Figyelt kérdés
Program ötleteket szeretnék kérni amit a barátommal kettesbe tudnánk csinálni. Szinte mindig ugyanazt csinàljuk és kezd unalmas lenni. Én szeretem őt és nem szeretném hogy megunjon engem. Azt szeretném hogy jól érezze magát velem
2018. febr. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Az ételt ne rágjuk meg helyettetek?

Csináljatok olyanokat amiket csinálni szeretnétek. Szerinted mi honnan tudjuk, hogy eddig miket csináltatok és milyen érdeklődési körötök van.

2018. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nézzetek farkasszemet.

Sötétben.

2018. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Társasjátékozás, közös sütés...
2018. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
A legkézenfekvőbb hogyhogy nem jut az eszetekbe? Hát persze, hogy a szex... :D
2018. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te mit szeretsz csinálni? Ő mit szeret csinálni? Mi a kettő metszéspontja? Keressetek rá új dolgokra esetleg együtt a neten. Menjetek el színházba. Esetleg mondd meg neki, hogy valami mást is szeretnél, mint ami eddig volt.

Amúgy szerintem nem attól fog megunni a barátod, hogy mindig ugyanazt csináljátok. Ezen simán lehet változtatni.

2018. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Olvasgassátok közösen a helyesírási szótárt. Rád férne.
2018. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Szeressétek egymást.

Drága, bolond kicsiny testvéreim. Tanuljatok meg szeretni s tietek az univerzum végtelen boldogsága.

2018. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Járjatok gólyalábon dagálykor!
2018. febr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én szeretek sétálni, mert a természet jó, és közben a másikkal vagy és beszélgethettek, de am igen, közös főzés, valami sport?, én egyszer megleptem még az exem egy íjászkodás élménnyel, mert nagyon rég ki akarta próbálni, próbáljatok kis ti is új dolgokat, lehet rendszeresen fogjátok utána csinálni. kirándulás is lehet, az félig sport félig séta :D, színház?, az kicsit intellekutális dolog is
2018. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!