Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék ez ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ez ellen tenni, keressem meg újra?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel egy hónapig jártunk kb, de ahogy komolyodott a kapcsolat, kiszállt belőle azzal, hogy félti magát is meg engem is a csalódástól. Egy munkahelyen dolgozunk sajnos, mindig találkozunk. Az elején úgy volt, hogy barátok maradunk, de nekem nem megy, és ezt ő is érzi. Mindig mikor elmegy mellettem, akkor látom a szemein, hogy megállna, mondana valamit, bánja az egészet, stb. Nekem nagyon hiányzik, pedig már eltelt pár hónap azóta, hogy szakított. Neki sincs senkije, és nekem sem, szexre se kell nekünk senki. Próbáltam elfelejteni, de nem megy, sőt, egyre inkább csak rá gondolok, pedig mindent megpróbáltam... Elkezdtem járni edzeni barátnővel, ahol jobbnál jobb pasik vannak, de egyik sem érdekelt kicsit sem... Minden nap elmentem valahova másokkal, este értem haza... Elkezdtem egy tanfolyamot... A munkahelyen sokszor kikerültem, de mikor találkoztunk, és látta, hogy más férfival elbeszélgetek, hoz nekem kávét,stb, direkt nézett meg ott sertepertélt...


Folyton az jár az eszemben, hogy az ő félelme miatt nem vagyunk boldogok, pedig teljesen egy hullámhosszon voltunk... Hogy milyen jó lenne a karjaiban lenni... Sokszor aludtunk együtt, és azóta aludni sem tudok normálisan, mert hiányzik, hogy ő is ott legyen...


De félek felkeresni ezzel, mert az van bennem, hogy ha akar valamit, miért nem keres ő, vagy talán nem mer, mert már az milyen lenne, ha ennyi bántás után újra kezdenénk? Én sem tudnám, hogy bízzak benne...


2018. febr. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves FELNŐTT férfiról írsz, akitől bevetted, hogy azért nem akar veled lenni, mert fél/félt a csalódástól? Most komolyan... Az egészet szerintem te képzeled bele, mert neked hiányzik, fordítva meg nem úgy tűnik.
2018. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki, már a küszöbödet rágná.
2018. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" akkor látom a szemein, hogy megállna, mondana valamit, bánja az egészet, stb"


Azt látod, amit látni akarsz. Ha kellenél neki, akkor együtt lennétek, a többi pedig csak szánalmas kifogás. Ideje lenne felébredned, rájönnöd, hogy illúziókat kergetsz és abbahagynod. De ha az segít, akkor állj elé és várd a következő kifogást.

2018. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Keresd meg és mond meg neki, hogy döntse el, hogy mit akar. Ha nem akar, akkor ne "sertepertéljen a közeledben" meg féltékenykedjen.


Veszteni valód nincs, mert vagy találtok megoldást a félelmeire (ha tényleg akarja) vagy normálisan lezárjátok és mindketten tovább léptek.

2018. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
'szexre se kell nekünk senki' Na, ez utott. xD Mellette vagy a nap minden perceben? Felnott emberek, bakker, nem akar ez sz@rt sem tőled.
2018. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!