Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minduntalan olyan emberekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minduntalan olyan emberekbe szeretek bele, akiket a sors valamiféle nehézséggel súlytott, de külzdenek az ellen és a lehetőségekhez képest megvalósítják céljaikat. Ez normális? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Te hogy látod?
2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Helyesírás-ügyileg te is nehézségekkel küzdesz, szerintem csak megtalálja a zsák a foltját, és ennyi. :D
2017. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem normális. Lehet, hogy ez a küldetésed, hogy segíts nekik vagy pedig a karmád. 35N
2017. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Barki eletebe bele lehet ezt magyarazni.
2017. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az emberen nagy többsége használja kifogásként, hogy jajj ő milyen hátránnyal indul mert blablabla. Nem hiszem, hogy reálisan látnád ezeket az embereket.

Amire még szintén érdemes odafigyelni, hogy nem mindegy, hogy tényleg nehézségekkel súlytotta az élet, vagy pedig ő csinálta ezeket magának. Hiába látod úgy, hogy tesz ellene, ha igazából már régen túljuthatott volna rajta, csak így a kényelmes neki és jobb embernek tűnik ettől.

2017. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tartásukat és erejüket tiszteled, az imponál?
2017. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6., ez csupán nem rég tudatosult bennem, mikor végigvettem, hogy mi volt közös és különböző a szerelmeim személyiségében, életében. Ha régebben megkérdezték volna, hogy melyiküket miért szerettem, eszembe sem jutott volna hogy a kitartásukat, vagy az akaraterejüket említsem...valószínű a tudatalattim műve a dolog
2017. dec. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!