Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy kapcsolatban voltatok, amikor megismerkedtetek valakivel aki nagyon mély benyomást tett rátok?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Szakítottatok emiatt a párotokkal, vagy hagytátok a fenébe az egészet és maradt minden a régiben?
2018. febr. 11. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Volt, de nem törődtem az érzéssel, elmondtam a páromnak, hogy megtetszett más, azt mondta, hogy nem gáz, ha nem pörgök rá és nem hagyom elmúlni az érzést
2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezért nem is tudom mit csináálnék. Ha nagyon mély, és az érzés kölcsönös valószínűleg a mostani helyzetembe szakítanék, de ha gyerekek és házasság is bejátszana, lehet inkább próbálnám elfelejteni, mert akkor az aakkori feleségemmel is jól meglennénk, mive ez a saját mgamhoz intézet feltételeim gyerekek és házasságra.
2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*és hagyom elmúlni
2018. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem konkrétan a másik személy volt a szakítás oka, csak megkönnyítette azt, amit amúgy is terveztem. Olyan nem volt, hogy minden oké volt a kapcsolatban és hirtelen szakítsak egy másik ember miatt.
2018. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is tudom elkepzelni hogy ez megtortenhetne mert nagyon szeretjuk egymast a parommal es az "atlagosnal"sokkal erosebb a kotodes kettonk kozott.
2018. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
igen, volt, és azon gondolkoztam, hogy lehet hogy sokkal jobban illik hozzám mint az akkori barátnőm, és lehet vele kéne folytatnom. De maradtam a barátnőnél, hülye voltam, beszoptam, és a barátnő kihasznált, szórakozott, majd kidobott, míg a másik lánnyal adódó tökéletes lehetőséget kihagytam.
2018. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha van is volt is ilyen az a meglévő kapcsolat lazaságáz elhunyását jelzi. Normális esetben nem tud kialakulni. Ez közhely...
2018. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt,pedig nagyon szerelmes voltam az akkori barátomba. Hűséges voltam hozzá mind az 5 év alatt, rengeteg időt töltöttünk együtt.


Egyszer együtt elmentünk a barátaival bulizni,ahol összefutottak még több baráttal. És akkor megpillantottam azt a bizonyos férfit. Iszonyatosan tetszett, a stílusa lehengerlő volt, kifinomult ,erős személyiség. Az öltözete,mint aki most lépett ki egy divat magazinból,de nem az a mai pávás,elképesztően férfias és a tartása hozzá stb minden egyben volt. Láttam rajta, éreztem, hogy ez kölcsönös. Ahogy végig mért ,ahogy folyton kereste a tekintetem. Bemutatkoztunk egymásnak és amikor beszélgettünk még a mai napig is emlékszem megszűnt a világ.

Másnap csak engem jelölt be ismerősnek érdekes a barátomat . Pár nappal később még egyszer láttam valahol akkoris messziről kiszúrtam,azok a ruhák,az a sikk. Teljes mértékben illett hozzám. Ilyen gazdag szülők gyereke,el van kényeztetve,szereti magát. Akkoriban én is ilyen voltam. Megbökött facen :D nem böktem vissza, és nem is írtam vissza,mert hűséges voltam és elképzelhetetlennek tartottam,hogy én bárkit megcsaljak vagy bármi. Persze rosszul tettem mert évek múlva a pasim megcsalt :Dd


Azóta rám írt az a régi fellángolás,de annyit változott a személyiségem,hogy úgy gondoltam már nem illenénk össze ,már korántsem vagyok olyan,mint régen úgyhogy nem folytattam vele a beszélgetést.

2018. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos volt, akkoriban úgy éreztem,hogy nem teljesen jó a kapcsolatunk a párommal. Fellángolás volt a másik, kerestem a társaságát,éreztem a mondataiban,a tekintetében,hogy ha nem lenne párom akkor akarna valamit.

DE soha nem történt semmi,és szóba se került ilyesmi köztünk.

Elnyomtam az érzést magamba és hagytam a francba,utána elmondtam a páromnak,hogy nagyon nem érzem stabilnak a kapcsolatot,pedig szeretem Őt.

Változtattunk és jobb lett a kapcsolatunk,együtt is maradtunk.

Később rájöttem,hogy ellaposodtunk és az imponált,hogy valaki nőnek néz,de valójában nem akartam én semmit se attól a másiktól.

2018. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!