Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Csak szexet akar a pasi". És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szexet akar a pasi". És mi mást szeretne a nő, ha semmi értelmeset nem lehet még az értelmesebbel se csinálni, mert az is csak operatívan szexet akar, ha valami értelmesről beszélnék vele?

Figyelt kérdés

Igen, én is megkaptam férfiként egy randin, hogy "szerintem csak szexet akarsz". Ez úgy mélyen megmaradt bennem, mert szíven ütött. Szíven ütött, mert mindig is szerettem volna egy olyan párt (nőt) találni, aki egyben szellemi társ is. Ehelyett?


Éva

Először örültem neki, hogy végre egy értelmes lányt találtam, fellelkesültem. Mikor már belelendültünk volna az értelmesebb kommunikációba, lelépett. Aztán megtaláltam, próbáltam vele értelmesen beszélni, de ő terelte a szót a kapcsolati, szerelmi dolgok felé. Végül már nem ment, hogy kulturális, filozofikus témáról beszélgessek vele. Megkaptam, hogy "csak szexet akarok", aztán hogy "csak a filozófus Évát akartad megismerni, a bulvárszennylap Évát nem".


Anna

Ő csak barát volt, már volt jegyese. A barátságunk elején még lehetett vele értelmes dolgokról beszélni, akár tudományról is. Aztán egyre üresebben reagált bármi kulturális, intellektuális témára, végül már fel se hozott ilyen jellegűeket, hanem terelte a szót arra, hogy állok a csajozással. Próbáltam vele másról beszélni. Egyszercsak mint derült égből a villámcsapás elkezdett azzal jönni, hogy én akarom őt (a jegyese ellenére). Az égvilágon semmi jelét nem adtam tudtom szerint, különben sem tetszett nekem, másrészt a barátom volt, harmadrészt tiszteletben tartom, ha valakinek kapcsolata van, főleg jegyese. A barátságunk tönkrement. Még amikor megismerkedtem vele, tökre jó volt értelmesen beszélgetni vele, de akkor is ő hozta fel (senki nem kérdezte) a szex és szüzesség témáját. A férfiak a szexmániások, mi?


Katinka

Neki udvaroltam. Nagyon élveztem vele az intellektuális párbeszédet. Aztán egy idő után előhozakodott a gyakorlatiassággal, hogy operatívkérdései lennének, és terelte a szót a párkapcsolatot megalapozó kérdésekre. Pedig beszéltem volna még vele műveltségi dolgokról, mert szeretek nagyon. Végül nem jöttünk össze, ő pedig nem akarta folytatni barátként sem, pedig értelmesen el tudtunk beszélgetni.


Sorolhatnám még ezerrel a példákat, ezeket mind átéltem. És mit látok? Ürességet, igénytelenséget a nőkben. A művelődési helyeken, előadásokon, tudományos fórumokon, bármi értelmes helyen férfitöbbség van, a politikából hiányoznak a nők, a művészetből, tiszta inaktív terméketlen társulat! Egy plázában nézzük meg, kik vannak többségben. Egy tömegközlekedési eszközön kikből van több? Nőkből. A Margitszigeten kik futnak többen? Férfiak. A női nem, őszintén, mit szokott csinálni? Otthon sorozatokat néz, viberezik meg fészbúkozik? És akkor jönnek azzal, hogy de ők mennyire tehetségesek, csak a férfiak elnyomják őket, akik csak a nyers erejükkel bírnak, primitívek és nincs tudásuk. Aham. Fizika szak? Fiúk vannak többen. Mérnökök? Férfiak vannak többen. Nem tiltja meg senki, hogy a nők is megnyilvánuljanak, de csak ürességet látok, semmi tartalom nincs bennük, ismertem egy csajt, aki a Gellért-hegyre se tudott felmenni, pedig nem volt "mozgáskorlátozott".

Volt egy értelmesebb gimnazista osztálytársnőm, összejött egy szürke, semmilyen alakkal.

Akkor miért a nők szokták azzal vádolni a férfiakat, hogy csak szex kell nekik, amikor maguk a nők 99,99%-ban az égvilágon semmi szépet, tartalmasat, értelmeset nem tudnak felmutatni, és ha próbálunk velük értelmesen beszélni, akkor szexre terelik a szót? Miért van ez? Tapasztalatból tudom ezeket, úgyhogy azok a válaszok hiteltelenek és fantáziákon alapulnak, miszerint ez nem így lenne. Megy a piros kéz annak, aki ilyesmikkel trollkodik.



2018. febr. 12. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az operativ? Kerem beszeljunk magyarul! Orban Viktor
2018. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Aham. A szöveged alapján arra gondoltam hogy talán nagyon jól nézel ki, és a nők inkább dugnának veled, minthogy hallgasság ezt...

N

2018. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy itt te vagy a butácska, aki okosnak hiszi magát. Tudod, nem mindegy, hogy az okosak hülyéskednek, vagy a hülyék okoskodnak.

Jóval több nő fut, mint férfi, még csak látszólag is. Mérnökök között valóban kevesebb a nő, fizikusok között viszont pl. bizonyos szakirányokon abszolút női többség van. (Mindkét szakhoz volt/van közöm, ellentétben veled, legalábbis meglepődnék, ha ezekhez bármi közöd lenne.) Te fizikus és mérnök vagy? Vagy csak kitalációkkal szórakoztatod az embereket? Egyébként részben egyetértek, de ha intelligensebb nőkkel is csak gondod volt, akkor vagy veled van a gond, vagy azok a nők valójában aligha intelligensek.

2018. febr. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőként a fő hobbim az olvasás, kézműveskedés. Ezeket itthon művelem egyedül.A barátnőm zenél. Otthon, egyedül. De vannak helyek ahol nőtöbbség van, csak te oda nem jársz: jóga, aerobic, meditáció, reiki klubok, varró és főző tanfolyam, salsa, hastánc, flamenco és sorolhatnám. Amúgy több nő fut, és sokféle hobbinál arányosan oszlanak el a nemek: túrázás, úszás, páros táncok stb.


A bevásárló központokban azért van több nő, mert aki a közelben lakik, oda jár vásárolni, mily meglepő. Én is minden nap az Árkádban és a Sugárban vásárolok, mert itt lakom, és ha már bemegyek, akkor ott a dm,a könyvesbolt,a posta és sorolhatnám. Nők vannak többségben, mert a kapcsolatok többségében a nők főznek, ők veszik meg az illatszereket, ők intéznek minden nyüves dolgot és a gyerek dolgait is ők szerzik be. (mit csinálnak addig a férfiak ha mi is 8 órában dolgozunk? Rejtély. Biztos ide írogatnak ki hülyeségeket. Na mindegy.)


Az, hogy mindenkinek más az érdeklődése és ennek megfelelően választ pályát, szakot, nem véletlen. Ismerek mérnök nőt, nem is egyet. De ez engem nem érdekel, nem azért mert buta vagyok, hanem mert a nyelvek a mindenem, nyelvész vagyok. Én is lebutázhatnám azokat a pasikat akik jönnek hozzám nyelvórára, hogy egy nyomorult középfokún átmenjenek, de nem teszem. Mert tudom, hogy mindenki másban jó. Te például a rinyálásban. Ostoba vagy, és fogalmad sincs az intelligens vitáról, idézlek:

"Tapasztalatból tudom ezeket, úgyhogy azok a válaszok hiteltelenek és fantáziákon alapulnak, miszerint ez nem így lenne. Megy a piros kéz annak, aki ilyesmikkel trollkodik."

Tehát aki mást tapasztal, vagy másként gondolkodik, mint te, az trollkodik. Gratulálok. A laposföld hívők, pont ilyenek :-)

2018. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj úgy futkározni, meg kulturális programokra, meg űzz alkotó tevékenységet úgy, hogy a nyakadba van varrva x gyerek, meg a házimunka 90%-a, nyilván (minimum) 8 óra munka mellé. Ahogy sok nőnek is.

Meglátjuk, mennyire leszel aktív.

Mellesleg Margitszigeten több nőt láttam futni, plázába sokan ügyintézni, bevásárolni járnak - nem shoppingolgatni - ami sok családban a nő feladata. Fizikus szakra jártál, vagy csak jól hangzik, amit ideírtál róla? ELTE-IK-ra jártam, a TTK-sok között nekem úgy tűnt, több a lány. Politikában a nőket sokszor csak megaláztatás várja (legalábbis idehaza). Ismerek nem egy férfit, aki a sarki boltig elfárad, nem kell Gellért-hegy se.


Érdekes módon amúgy nekem 24 éves koromig kellett várnom, hogy találjak olyan (férfi) párt, akivel lehet kultúr, ill. tudományos témákról beszélgetni.

De nyilván a pasik közül aztán az összes művész, sportoló és tudós egyszerre.. :D hagyjuk már..


Azon meg miért lepődsz megy hogy ha valakivel randizgatsz, akkor utal a kapcsolatra? :D


Arra kíváncsi lennék mondjuk, hogy a tömegközlekedési eszközökön való tartózkodás miért igénytelen :D

2018. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A fentiek alapján, ha épp buta nem is, de butácska mindenképp vagy. A felsorolás alapján te sem tudod-tudtad, az adott nőtől mit is akarsz. A kevert jelzéseidnek hála hihették azt, hogy szexet (is) akarsz.


Én pl. imádom a csillagászatot, az űrkutatást az exobiológiát, a párom mérnök, tök érdekes dologról írta a doktoriját és biztos vagyok benne, hogy partner lenne az e témájú beszélgetésekben, de megvan a magam internetes baráti köre, akikkel főleg ezekről diskurálok és ő sem szokott órányi előadásokat tartani a saját területéről.

Persze, vele is szóba kerülnek ezek a témák, de a többihez képest elenyésző százalékban. Legtöbbször rólunk, a kapcsolatunkról, az érzéseinkről, terveinkről beszélgetünk. Vagy épp arról, mi legyen másnap a vacsi.


Miért lehet ez?

Mert, mint embert szeretjük egymást. Az embernek pedig csak egy kis része a tudományos érdeklődés, nyilván egy olyan dolog, amit szeretünk a másikban, ami közrejátszott abban, hogy egymás mellett kössünk ki.


El kellene döntened, hogy barátnőt vagy nerdy társaságot keresel.

Nyilván lehet kettő az egyben, mint nálunk, de azt el kell fogadnod, hogy bizony, mi lányok érzelmesebbek vagyunk.

2018. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, TTK-kon földrajz, biológia, kémia szakokon és egyes mérnöki karokon több a nő.
2018. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, én is ezt kerestem férfiban, de én is csak olyanba botlottam, akinek csak szex kellett. Szerintem csak rosszul választottunk.


29/N

2018. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Mégse ment a piros kéz, mert legalább jót nevettem. :)


#1 válaszoló: köszönöm, a válaszod hasznos volt, ugyanis megerősített. Az operatív szót a kérdésemben említett Katinkától tanultam (nekem is ki kellett néznem anno a szótárból), vérfideszes értelmiségitől, aztán az orbáni Külügyminisztérium használta sokat. Az orbánozásoddal megerősítettél, hogy ezek tényleg fideszes szektások voltak és szóhasználatból is meg lehet állapítani valaki politikai hovatartozását, pl. Gyurcsány milliószor használja a pokoli és drámai szavakat.


#2-es: ezt még inkább köszönöm, erre nem is gondoltam, új perspektívákat nyitottál a tapasztalataim értelmezésében!


#3-as: kijössz velem számolni a Margitszigetre? :) Azt eddig is tudtuk, hogy fizika szakon a tanári szakirányon több a nő, a pedagógusok általában nők. Tudod, van az a mondás: aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja. Ismét egy érv a nők tehet(etlen)ségére. Amúgy nyilvánosak a szakos statisztikák, amik konkrétan kimutatják a nemek arányát, ami engem támaszt alá, hiszen onnan vettem az adataimat. Az, hogy több lány jár be előadásokra, a fiú hallgatók meg dolgoznak és félévkor levizsgáznak, egy másik kérdés, a szemet megcsalják, a statisztikát nézd, ne azt, amit látsz.


#4-es: bearanyoztad a napomat! „A bevásárló központokban azért van több nő, mert aki a közelben lakik, oda jár vásárolni, mily meglepő.” Tehát akkor a bevásárló központok közelében több nő él ezek szerint. Érdekes észrevétel! :D Elismerem, a második bekezdésed végén frappánsan visszavágtál, mosolyogtam rajta. :) Az oké, hogy mindenki saját érdeklődése alapján választ foglalkozást, de akkor nem kéne kb. arányosan fele-fele arányban megoszlania a nemeknek a foglalkozásokban? Nem ezt látjuk. Miért? Mert van különbség a nemek közt és nem a nők javára szól a dolog. Amikor azt írod, hogy nyelvész vagy és nyelvet tanítasz, ott bukik ki, hogy mérnök lehetsz vagy valami hasonló, akinek fogalma sincs róla, hogy egy nyelvész mivel foglalkozik. Nem éppen nyelvtanítással, mert az a nyelvpedagógus dolga. Én sem tévesztem össze a te szakmádat (mérnök) az autószerelőkkel.


#5: Tömegközlekedéssel megy sok nő. Miért nem pattannak fel biciklire? A biciklizésben is túlnyomó többség férfi. Ja, hogy azt erővel kell hajtani és nem érzelemmel meg sírással? Így már értem. Könnyebb felszállni villamosra a lustáknak. :)


#6: Kedves hatos, érzékelem a kitüntetésed, hogy nem buta, inkább csak butácska vagyok. Van valami aranyos a válaszodban. :) Legalább neked értelmesebb a válaszod. „Vagy épp arról, mi legyen másnap a vacsi.” Köszönöm az alátámasztást, hogy a nők miért gyakorlatiasabbak és ez hogyan hat az intellektusukra (a tudomány számukra csak pénzkeresési eszköz, amúgy nincs valós érdeklődés, hogy arról is beszélgessenek munkán kívül, szóval köszönöm, hogy ezt megerősítetted).

„El kellene döntened, hogy barátnőt vagy nerdy társaságot keresel.” Wow, köszi, nálam is jobban összefoglaltad a kérdésem lényegét, hogy a kettő valóban elkülönül egymástól, mert nincs túl sok közük a nőknek a tudományhoz (hány Nobel-díjas is nő? :D).

2018. febr. 13. 13:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mondd, te beteg vagy? Mifelénk pl ma szakad a hó, és latyak van. Még nem gyógyultam ki teljesen a megfázásból. 30 km-re lakok a munkahelyemtől. Bezony, felülök a buszra.

Mondjuk jó időben is, mert az ügyfelek nem a szétzilált hajamra és az izzadt hónaljamra kíváncsiak.

Az miért nem téma, hogy több férfi jár kocsival, mint nő? :D nekik szabad?

2018. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!