Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők, titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, titeket zavar ha egy férfinak izzad a tenyere?

Figyelt kérdés
gyerekkorom óta izzad a talpam és a tenyerem is, sajnos nem lehet ez ellen sokat tenni. Gyakran izzad stressztől és idegességtől függetlenül is. Nyáron a melegben még gyakrabban izzad. lőfordult már olyan is, hogy csók közben megjegyezte egy lány, hogy miért izzadt, de nem reagálta túl különösebben. Szóval a kérdésem az lenne, hogy nagy átlagban titeket zavarna ez vagy el tudjátok fogadni? :) 18/F

2018. febr. 13. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok lányban, úgyhogy teljesen megértelek. Engem is nagyon feszélyez, ráadásul nekem a kezem annyira izzad, hogy az ujjam végén sokszor látszanak a cseppek is :( úgyhogy engem nem zavarna.
2018. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
köpni kek, pfhi. köpni kell pfhi.
2018. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen zavar :D

A férjemnek is izzad,zavar de nem foglalkozok vele :D

2018. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó! most akkor zavar vagy nem foglalkozol vele? a kettő nem egyezthető össze :D
2018. febr. 13. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Lány létemre nekem is ilyen egy pasit sem zavart még úgy hogy emiatt nem is aggódok
2018. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látom aki lepontozott nem ismeri az A. E. biztooságot....



Dalszöveg

Már megint itt van a szerelem,

már megint izzad a tenyerem.

Minek? Minek? Minek? Minek?


Már megint csak őrája gondolok,

már megint akarok egy jó nagyot...

Minek? Minek? Minek? Minek?


Már megint csak őt látom mindenütt,

már megint csak őt hallom mindenütt.

Minek? Minek? Minek? Minek?


Szerelem, szerelem, szerelem,

szerelem, szerelem, szerelem....

Köpni kell-pü!

Köpni kell-pü!

Köpni kell-pü!

Köpni kell-pü!

2018. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A lányok könnyebb helyzetben vannak szerintem. :D nézzük kicsit más szemszögből a helyzetet: Ha még az elején járunk az összehangolódásnak, akkor nem jönnétek össze velem emiatt vagy nem számítana nálatok? :)
2018. febr. 13. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. kit érdekel. ne legyen büdös.
2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Igen össze hiszen zavaró de egy idő után elviselhető

2018. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, nem zavar :) nekem nem izzadós a tenyerem, max nyárom nagy melegben, de nem zavart, ha olyan párom volt, akinek folyton nedves volt.
2018. máj. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!