Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy no tetszik egy ferfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy no tetszik egy ferfinak?

Figyelt kérdés

Szoval egy pasinak nagyon tetszik egy no, harmincon feluliek. Amikor a pasi a no kozeleben van a no csak elpirul, es nem mer ranezni a pasira csak a telefonjat nyomkodja, ideges lesz, ossze vissza mocorog, elsetal, visszasetal kesz katasztrofa:-))


Ennek ellenere neha az iroda vegebol a no ranez, szoval egymasra neznek de csak minimalis ideig....szoval annak ellenere h a no tartozkodo a ferfi meg erezheti h bejon a nonek?


A no azert ilyen mert baromira nem akar semmibe belebonyolodni, csak ez a tipikus iszonyu eros kemia amit a no nem tud kezelni.


Eleg gyerekes, tudom:-)A no ma egyedul ult a folyoson a fotelben es a pasi odajott a ni melle es elkezdett telefonalni iszonyu hangosan, es a not bamulta. Egyre cikibb volt, szoval ra sem neztem es akkor leult elem es ugy bamult, nos ekkor mar annyira kellemetlenul ereztem magam, hogy elsetaltam aztan ket perc mulva vissza, mert bem akartam h azt higyje h eluldozott:-)))


Pedig de:-))


Szoval en mindig atmegyek retardaltba ha valaki tetszik, es ossze vissza benazok, egy normalis no tok higgadtan rakosgatna a labat keresztbe es flortolne es meg voros fejjel nezem a telefonomat,oooo hat szuper:-))


Szoval a kerdes: ti ferfiak ezt eszreveszitek marmint ha tetszetek egy nonek meg akkor is ha a no megprobalja titkolni?:-))



2015. jún. 19. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Észre, fiatalabbak körében nem jellemző, de tizenévesek nem szoktak irodában dolgozni, úgyhogy felteszem nem ez a korosztály vagytok. :)

Szerintem ez inkább aranyos, mint ciki.

2015. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindketten harmincasok vagyunk, mondjuk o ugyis viselkedik, en kevesbe:-))Ez nem tapasztalatlansag, hanem valamiert ilyen bena vagyok. Ez a tipikus szexualis kemia ami elboritja ilyenkor az agyamat es nem tudok gondolkozni es legszivesebben raneznek, dumalnek vele de meg ranezni sem tudok:-))....azaz de, az iroda masik vegebol:-))))))
2015. jún. 20. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Én értem a sztorit nagy nehezen, de miért 1. szám. 3 személyben írtad az egészet? :)


Amúgy igen, persze, én észreveszem, de mindig olyan béna voltam, hogy nem mertem lépni, és a nő megunta, és utána meg utált. Pedig csak szerencsétlen voltam.

Pedig az ilyen lányokat nagyon bírtam, akik nem bírták ezt eltitkolni, sokkal jobb fejek voltak. :)

2015. jún. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

többnyire igen, imádom ha egy nő zavarban van és elvörösödik.


persze ez sem mindig igaz , mert van amikor semmit sem érez irántunk csak egyszerűen, kirázza a hideg a jelenlétünkben. negatív irányba.

2015. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
... akkor a férfinak csak akkor van esélye ha jól néz ki.
2015. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A ferfi nem nez ki jol, igaz rosszul sem, ha jellemezni kene akkor ugy nez ki mintha onmaga karikaturaja lenne, egy rajzfilm karakter. Az egesz oltozkedese, viselkedese, stilusa...

Viszont olyan szexualis energiai vannak, ami egyszeruen kikeszit, nem merek megszolalni elotte, csak elpirulok, zavarba jovok, ide oda setalok, mocorgok, nem merek felnezni...


Mindezt ugy h egy magabiztos no vagyok es sosem volt problemam ferfiak teren:-))


Ez egy iszonyu eros kemia koztunk, totalis feromon haboru,es nagyon nagyon nehez kontrollalni. Meg sosem beszeltunk, sot...mindig kerultem, de egyszeruen annyira vonz. Mindegy, muszaj kontrolallni magam, szoval innentol ignoralom.

2015. jún. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!