Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságnak indult, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságnak indult, szerelmes lettem és most külföldön vállal munkát?! Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Munkahelyi barátságnak indult a kapcsolatunk, nagyon jól megértjük egymást, hasonló az értékrendünk a világról alkotott képünk. Nekem ő nagyon sokat jelentett, beleszerettem, bíztam benne,hogy idővel viszonozza az érzéseimet, vagy legalább az életem része marad (barátként) egy nagyszerű ember.


Külföldön vállalt munkát,2 hét múlva kezd, 8 hónapig haza sem tud majd jönni.

Nekem nagyon fáj a tudat, hogy nem lesz "mellettem".

A munkahelyemen már most a sírás fojtogat, ha eszembe jut pl. csak az, hogy együtt ittuk a kávét, ennél az irodánál ezt mondta..azt mondta, hogyan kiviteleztünk egy feladat :( A nevetése..


Én nem tudok most munkát váltani, de fogalmam sincs hogy lehet úgy dolgozni, hogy mindenről ő jut eszembe.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek?


2018. febr. 14. 17:11
 1/3 Gál Zoé ***** válasza:
29%
Reménykedj, hogy abba is beleszeretsz majd, akit a helyére tesznek!
2018. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki mit érzel. Legalább lesz 8 hónapod másik melót keresni :)

Na, de komolyan; legalább benned sem marad kétség, meglátod, hogy mit szól és lesz időtök átgondolni mindent, hisz nem kell a kínos csendet túlélni nap, mint nap melóban. Nincs vesztenivaló.

2018. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gál Zoé ***** válasza:
33%
A 2. hülyeséget ír. Lehet, hogy soha nem jön vissza. De a minimum, hogy lesz két futó kalandja a 8 hónap alatt. Felejtsd el és ne nehezítsd a helyzetet!
2018. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!