Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 21 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 21 éves srác vagyok és nagyon szerelmes vagyok egy 27 éves lány barátomba, mit tegyek próbáljak meg vele össze jönni, vagy elfeljeteni? (Lejjebb)

Figyelt kérdés
Tény, hogy vannak dolgok, amik nehezítenék a kapcsolatunkat, de sok lenne a pozitív is . Egyszerűen nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben , de nagyon szerelmes vagyok .

#szerelem #randizás #szeretet #erős érzés .
2018. febr. 12. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem megbántani akarlak, de nem nagyon szokták szeretni a fiatalabb srácokat. Te még kisfiú vagy a szemében.

Valószínűleg nem akarna tőled semmit.

2018. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre , hogy én is tetszek neki , de nem neki kellene kezdeményezni, úgyhogy úgy érzem , hogy ezzel nem lenne gond . De szembe kellene menni az egyik szülőmmel is, de idővel megbékélne a gondolattal . Csak nem tudom pontosan , hogy mit tegyen ! Kérem , aki volt hasonló helyzetben , vagy tud jó tanácsot adni írjon !
2018. febr. 12. 20:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2018. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért fontos ez? De budapesti vagyok.
2018. febr. 12. 22:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak azt hittem hátha az én egyik ismerősöm vagy :) de tévedtem, bocsi.
2018. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Te egyébként hova valósi vagy ?
2018. febr. 12. 22:40
 7/16 A kérdező kommentje:
Kérem , aki volt hasonló helyzetben (hogyan élte meg,szutiáció stb..) , vagy tud jó tanácsot , tapasztalatot adni írjon !
2018. febr. 13. 02:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátságnak igazából így is, úgy is vége, ha mást nem, ideiglenesen. Szerintem próbáld meg, hátha részéről is vannak érzelmek. Ha nincsenek, ráérsz ezután megszakítani a kapcsolatot vele. Aztán ha túl leszel rajta, talán újra barátok lehettek. Ha nem sikerül, akkor legalább megpróbáltad :)
2018. febr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , sajnos bonyolítja a dolgot az is, hogy e mellet még munkakapcsolatban is vagyunk . Várom még a válaszokat !
2018. febr. 13. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik egy fiú aki tőlem olyan 5-6 évvel fiatalabb nem tudom pontosan.

A probléma az, hogy nem vagyok az esete, illetve nem illünk össze természetileg sem.

Amúgy meg miért akarnád elfelejteni, ha úgy veszed észre, hogy nem közömbös irántad? Attól hogy te vagy a fiatalabb, hidd el ugyanúgy felfigyelhetnek rád és érdeklődhetnek utánad az idősebb lányok,nők is. Nem mindenki,van akinél ez számít, de sok személynél nem, szóval vannak kivételek. Úgyhogy emiatt ne félj,a helyedben megpróbálnék közeledni felé, vagy csak mutasd ki hogy tetszik és majd idővel hátha kialakul valami ha ő is vevő rá. Ha meg nem akar semmit tőled, haverok ugyanúgy maradhattok. Ugye nem egy veszedelmes hárpia ez a nő? :D Te ismered őt, írtad hogy munkakapcsolatban vagytok. Nyugi, nagy valószínűséggel nem harapja le a fejed.

2018. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!