Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a dolgok amikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amikkel boldoggá tudnám tenni a barátomat?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék hogy mivel/mikkel tudnék kedveskedni a barátomnak esetleg boldoggá tenni. olyan hogy érezze hogy szeretem és hogy boldog legyen velem és hogy én legyek álmai nője és hogy tudjak a kedvébe tenni és hogy azt érezze hogy engem soha nem akar elhagyni és soha nem akar lecserélni. Meg úgy alapból örömet szeretnék okozni neki hogy boldog legyen és hogy tudjam hogy azt az örömet én okoztam neki (én lány vagyok barátom meg fiú)
2018. febr. 16. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

S ezt miért tőlünk kèrdezed?

Szerinted mi ismerjük a párod? Tudjuk hogy Ő mit szeret?

2018. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondoltam, hogy te vagy a lány itt...😂 Három dolog: meleg vacsora, perverz szex, hideg sör!
2018. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy laza öltánccal :D Egyébként szerintem elég, ha kicsit növeled az egóját azzal, hogy mondod mennyire tökéletes számodra, bújj hozzá, esetleg lepd meg olyan tárggyal ami a kedvence. Pl.: Star Wars-os cuccok vagy egyéb más
2018. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem együtt lakunk és kb heti 1szer találkozunk
2018. febr. 16. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak nekem ad ez a kérdés ilyen "önbizalomhiányból fakadó megfelelési kényszer és birtoklási vágy az önzetlenség, szeretet és adás vágy mögé bújtatva" száj ízt ez a kérdés?
2018. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális választ és ötleteket szeretnék
2018. febr. 16. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy az álmai nője,mert Veled van és nem mással.Szeretnék én is egy ilyen cuki lányt barátnőnek aki ilyet kérdez hogy hogyan tehetné boldogabbá a fiúját.Amúgy engem már azzal boldoggá tenne a barátnőm ha meglátnám és aawwww😍
2018. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél kedves és odaadó, szeresd őt, nyújts neki békét, ilyesmik. Te ismered őt
2018. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!