Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem boldoggá a barátomat?

Figyelt kérdés

Nagyon büszke vagyok a barátomra! Teljesen züllött életet élt, mielőtt megismert. Hetente váltogatta a csajait, a leghosszabb kapcsolata előttem 1 hónapig tartott. Velem már 4 hónapja jár, és ez idő alatt rengeteget változott: nem iszik alkoholt(max hetente 2 sört, előttem napi szinten bebas*ott), napi 25 szál cigi helyett 5 szálat szív, és leállt a fűvel, már nem hazudozik, nem néz rá más csajra, még a 3puszis köszönésekkel is leállt (pedig rengeteg csaj ismerősének köszönt így). Mivel a barátai,haverjai züllött életmódot folytatnak továbbra is, ezért nem tartja velük a kapcsolatot, havi 1szer futnak össze kb. Mindezt önszántából csinálta, önszántából változott, én nem kértem rá, csak úgy gondolta, hogy mivel én nem züllött életet élek(teljesen ellentétek voltunk), ezért nagyobb esélyt lát rá, hogy így hosszabb távon elviselem.:D Imádjuk egymást, és valahogy ki szeretném mutatni neki, mennyire szeretem, és mennyire büszke vagyok rá! Ő mindig bókolgat nekem, néha én is mondom, de vhogy emlékezetesen szeretném neki kimutatni. Hogyan? (szexre még nem kerül sor)

18/L


2011. jan. 18. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján a párod boldog melletted, s ne csak rá, hanem magadra, a kapcsolatotokra is legyél büszke, mert miattad akart jobb ember lenni.
2011. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ezt így elmondod neki milyen büszke vagy rá, az se kutya :) talán valami kedves ajándék, vagy hívd el valami meglepetés programra amit te találsz ki, akár főzz neki valamit, aztán egy kis kényeztetés... legyen fantáziád :D Mi az amiért oda van?
2011. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez gyönyörű! szerintem állj elé és mondd ezt el neki! meg lesz hatódva teljesen, vagy írj neki egy verset (én írtam a barátomnak párszor, és teljesen odavolt értem, s azt mondta, h. a szívénél fogja tartani és az fogja adni neki z erőt mindig... s képzeld el , tényleg ott van neki :) esetleg süss neki vmi finomságot , a pasik szeretik, ha van velük törődve (a gyomrukkal) , ettől is leájulna, mivel te sütöd neki a két kezeddel, csak neki

18/L

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sütés, főzés jó ötlet, bár már csináltam neki sütit, tortát, gofrit, zacskós levest :D meg stb, meg is lettem dícsérve:P de imád enni, úgyhogy ebből nem elég:) kényesztetés... hát masszírozásnak biztos örülne, mert én ritkán masszírozom ahhoz képest, h ő hányszor engem. Vers... igazából ehhez sok minden fűz minket :D Mikor először találkoztunk, és még csak szemeztünk, meg beszélgettünk, utána másnap írt egy verset nekem, én meg írtam egyet neki (pedig nem beszéltünk össze, és még sosem írt egyikünk se verset!), szóval érdekesen jött ki, és miután odaadtuk egymásnak a verset, pár nappal később össze is jöttünk.:) Azóta írt nekem még pár verset, és én is neki, de mostmár csak ismételni tudnám magam a versben, mert nem tudom már hogy leírni neki, hogy mennyire szeretem :D majd ha lesznek új emlékek, majd akkor jó lesz a vers.:)
2011. jan. 18. 22:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy köszi nektek! :)
2011. jan. 18. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
feküdj le vele végre
2011. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!